+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"a89f5cfc4faabaa017a699bcb626b8ea"}

Квитки на автобуси з Полтави

Міжміські Автобуси з Полтави

 

Полтава - це великий обласний центр, розташований в північно-східній частині України, з розвиненою системою автобусного внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

 

Полтавська область, разом із Сумською та Харківською, є частиною Північно-Східної економічної області. На їх території розташовані найбільші підприємства агропромислового комплексу України. Тому пасажиропотік між цими областями насичений цілий рік.

 

Відстань від Києва до Полтави становить 303 км, на автобусі цей шлях можна проїхати за 3,5 години. Географічне розташування міста вплинуло на його розвиток, тому він розташований на перетині великих транспортних шляхів, що з'єднують Київ, Харків і Дніпропетровськ. Полтава приваблива для туристів своєю архітектурою, історичними та культурними пам'ятками.

 

Автомобільні дороги із заходу на схід проходять через Полтаву і з'єднують Київську, Черкаську, Чернігівську області з Харківською, Донецькою і Луганською областями.

 

Тому автобусні маршрути з Полтави в Чернігів, Луганськ, Донецьк, Харків, Київ, Черкаси найбільш часто відображають ступінь взаємодії між цими містами.

 

Пасажиропотоки з Сумської і Полтавської області в південному напрямку - в Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську та Одеську області та в Крим теж обслуговуються автобусними компаніями в Полтаві. Тому графік руху автобусів з Полтави до Сум, Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсона, Миколаїва, Одесі займає все інформаційне по цих напрямках.

 

Особливо треба відзначити рейси автобусів з Полтави до Криму. Багато автобусних рейсів південного напрямку проходять через центральний автовокзал Полтави. Так наприклад, рейс перевізника "Маріуполь-авто" відправляється з Києва за маршрутом Полтава - Красноград - Дніпропетровськ - Запоріжжя - Токмак - Бердянськ, і Ви завжди можете купити квиток на автобус з Полтави в будь-яке з цих міст, а також в Армянськ, Джанкой, Сімферополь, Ялту, Севастополь, Феодосію, Керч та багато інших.

 

У Полтаві добре розвинена мережа громадського транспорту, вона представлена тролейбусами та міськими автобусами.

Місто поділено на три райони: Жовтневий, Київський і Ленінський. Відповідно, в Полтаві є три пасажирських автобусних терміналу: "Полтава-1" це центральний автовокзал міста, розташований на перехресті вулиць Великотірновської та Калініна, "Полтава-2" - стара автостанція (вул. Шевченка 65-а) та "Полтава-3" "(вулиця Зіньківська 6-б). Міжобласні та міжнародні автобуси відправляються, як правило, з центрального автовокзалу, інші два обслуговують внутрішні автобусні рейси. В будь-якому випадку, при купівлі квитків на автобуси з Полтави зверніть увагу на станцію відправлення.

Центральний автовокзал Полтави (вул. Великотирнівська, 7), розташований практично в самому центрі міста. Неподалік від центрального входу є зупинка громадського транспорту, звідки можна дістатися в будь-який район міста. Звідси йдуть поїзда в Київському напрямку (Велика Багачка, Канів, Лубни, Миргород, Черкаси, Хорол, Чернігів), у Харківському напрямку (Харків, Дніпропетровськ, Кременчук, Кіровоград, Кривий Ріг, Нікополь, Олександрія, кобель, Комсомольськ, Світлогорськ, Світловодськ, Сміла, Кобілякі, Черкаси) та Гадяцькому напрямку (Конотоп, Охтирка, Запоріжжя, Мелітополь). Також регулярно відправляються міжнародні автобусні рейси Полтава - Харків - Донецьк - Шахти - Ростов - Краснодар - Кропоткін - Армавір - Невинномиськ - Мінеральні Води - П'ятигорськ - Георгіївська.

У місті є два залізничні вокзали: Київський і Південний, відстань між ними складає 6,5 км. Основним вокзалом Полтави можна вважати "Полтава Південна" (пл. Слави 1). Через Південний вокзал здійснюється як основне приміське сполучення Полтави, так і більшість далеких залізничних поїздів, що прямують в Харківському, Кременчуцькому та Красноградському напрямках. Ремонт будівлі залізничного вокзалу був закінчений у 2006 році, тут є все необхідне для пасажирів: зони відпочинку, кафе, туалети, шість кас і довідкове бюро, медпункт. Неподалік розташована зупинка міського транспорту і стоянка таксі. Для того, щоб здійснити трансфер в будь-яку точку Полтави, слід скористатися тролейбусом чи міським автобусом, які відправляються кожні 10-15 хв у денний час, вночі краще викликати таксі.

Київський вокзал (вул. Степана Кондратенка, 14) обслуговує швидкісні поїзди, що прямують в Київському напрямку. В 350 метрах від Київського залізничного вокзалу знаходиться автостанція "Полтава 3".

У Полтаві є аеропорт, розташований в 7 км від міста, на трасі Київ-Харків біля села Івашки. Аеродром має одну смугу, довжина якої становить 2,6 км. Аеродром придатний для зльоту і посадки чартерних літаків в світлий час доби, круглий рік без обмежень.

подробнее