+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"f9d24b20a9e3d5b8bb97c566c9e38eea"}

Квитки на автобуси в Болгарію

Добратися до Болгарії з України можливо різними способами,але найпопулярнішим з них э міжнародні автобуси і також літаки в Болгарію з України.

Сонячна и гостинна Болгарія розташована на західному березі Чорного моря. Болгарія славиться своїми курортами, чистими широкими піщаними пляжами та чудовою природою. Щоб провести відпустку на одному з курортів Болгарії ви можете придбати квитки в Варну і Бургас по всій Європі. Туристів приваблюють високий сервіс та доволі низькі ціни. Всі пляжі в Болгарії є державними, тобто всі мають до доступ до моря безкоштовно і без обмежень, немає ніяких огорож. Туристичний сезон в Болгарії на Чорному морі відкритий з квітня по вересень.

Враховуючи популярність даного напряму серед українців, особливо в літній сезон, на нашому сайті доступні для продажу квитки на регулярний автобус в Болгарію. Ціна білетів на автобуси в Варну чи на автобус в Бургас набагато дешевше, чім вартість авіаквитка. Бронювання білетів на автобус в Болгарію з Києва через сайт дозволить зекономить ваш час та гроші, так як у нас э скидки для деяких рейсів.

 

Купити квиток на автобус в Болгарію з України по Інтернету.

Покупка білету онлайн - досить проста процедура. Для цього варто на сайті вибрати підходящий рейс автобуса на потрібну вам дату, нажати кнопку "Купити" чи "Забронювати" та заповнити всі обов’язкові поля форми замовлення. В першому випадку оплата квитків здійснюється за допомогою кредитної карти, в другому – по номеру бронювання в терміналі, касі агентства чи в банківському відділенні. Після оплати замовлення ваш квиток змінить статус на "куплений". При попередньому замовленні білетів бронювання тримається в середньому 1 добу і неможливе, якщо до відправки рейсу зосталось менше 24 годин.

Найбільш зручним и доволі популярним способом покупки квитків на міжнародній автобус в Європу являється оплата квитків по кредитній карті. В такому випадку ви купаєте електронний квиток, котрий є повноцінним проїзним документом, його просто потрібно роздрукувати и пред’явити перед посадкою в автобус.

Дізнатись більш детальну інформацію про міжнародні подорожі в Болгарію можете на нашому сайті .


 

Ціна квитка в Болгарію

 

В цьому сезоні вартість подорожі в Болгарію буде коштувати від 660 гривен. Якщо ви шукаєте самі низькі ціни на квитки в Болгарію – міжнародні автобусні рейси Київ – Варна та Київ - Бургас – це ваш вибір.

 

Квитки на автобус Київ – Варна, ціна білета 495 грн;

Квитки на автобус Одеса – Варна, ціна білета от 495 грн;

Квитки на автобус Київ – Бургас, ціна білета от 660 грн;

Квитки на автобус Одеса – Бургас, ціна білета от 550 грн.

подробнее