+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"b76cbbe7ecbf2bd85fe2ae057f724e5d"}

Квитки на автобуси з Чернігова

Чернігів - обласний центр, розташований в Центральному регіоні України на кордоні з Білорусією. Найближчими сусідами є Гомель і Ніжин, Прилуки. По трасі E-95, яка пролягає через територію Чернігова, можна потрапити в Москву та інші міста Росії. Квитки на автобуси в Чернігів постійно користуються попитом, тут розташовано безліч культових споруд, найдавніші храми і монастирі.

 

Чернігів - це "місто відставників", тобто колишніх військових, у багатьох тут живуть батьки. Багато мандрівників використовують вокзали Чернігова для транзитних пересадок на шляху до Мінська або Санкт-Петербург. Якщо говорити про внутрішніх рейсах, то це поїздки в Славутич, Козелець та ін

 

Міжміські автобуси з Чернігова, розраховані на 49 посадочних місць, долаючи величезні відстані, повинні бути максимально комфортними для пасажирів і мати туалет, кондиціонер, електрочайник та інші зручності.

 

Міжобласні перевезення з Чернігова здійснюються автобусами іншого класу. Вони розраховані на 35 посадочних місць, туалет і чайник відсутні, але і вартість квитка буде значно нижчою.

 

Періодичність руху автобусів в довколишні міста здійснюються кожні 15-30 хвилин, тоді як відправлення автобусів по Україні далекого відбувається один-два рази на день, а міжнародні рейси відправляються з Чернігова два-три рази на тиждень. Цю інформацію Ви можете уточнити на сайті, а також вартість квитків на автобуси та наявність вільних місць.
 

Автостанції

У Чернігові є три автостанції: Автостанція № 1 на вулиця Перемоги, 3; Автостанція № 2 в пер. Морінсона 27; Автостанція № 3 на вулиці 50-річчя СРСР. Всі вони розташовані в таких районах міста, звідки можна дістатися в будь-яку точку Чернігова на громадському транспорті.

Автостанція № 1 - центральний автовокзал Чернігова, він розташований біля залізничного вокзалу, що є важливим чинником для людей, які приїхали в Чернігів як в транзитний пункт на шляху з Феодосії в Гомель, наприклад. Він є основним в Чернігові і приймає більшості ключових міжміських рейсів. Дві інші автостанції обслуговують внутрішні рейси, квитки на які також можна купити на сайті.

Будівля чернігівського автовокзалу невелика, але там є все необхідне для мандрівників: каси, місця для відпочинку, довідкове бюро, туалет, магазин і кафе.

А ось споруда залізничного вокзалу заслуговує на увагу. Ця будівля, побудована в 1948-1950 рр. полоненими німецькими солдатами, поєднує в собі стиль класицизму і необароко.

Якщо у Вас є вільний час, в очікуванні свого автобуса, можете відвідати ринок, який знаходиться прямо біля вокзалу. На громадському транспорті, який представлений в Чернігові тролейбусами і невеликими автобусами, Ви можете буквально за 10 хвилин дістатися до центру міста, тут є на що подивитися. Обов'язково сходіть на Чернігівський дитинець (вал) - укріплене городище, яке виникло в 7 столітті, біля якого знаходиться Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Єкатеринська церква.

Проїхавши кілька зупинок на тролейбусі № 8 або міському автобусі № 30 або № 36, Ви побачите Пагорб слави і Троїцький собор, поруч з яким знаходяться Антоньєва печери.

Тому, не пропустіть шанс побувати в пам'ятних місцях Чернігова, якщо випаде така можливість. У центрі міста є музичний фонтан - один з найбільших в Україні.

Найпопулярніший напрям автобусних маршрутів - з Чернігова до Києва, поїздка займе трохи менше двох годин. Квитки на поїзд обійдуться дешевше, але в дорозі Ви проведете близько 3,5 асів. У Прилуки автобусом можна доїхати за 3 години, а в Полтаву - за 5,5.

подробнее