+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"622c5d4e6e9954256bf3418e6dc3c6c9"}

Автобуси по Європі

Європа – це унікальний культурний регіон, що об’єднує держави за спільною історією та географічним положенням, а більшість держав – участю в Європейському Союзі (ЄС). Найпопулярніший вид транспорту в Європі – це автобус, на який легко знайти квитки до будь-якого містечка, де немає залізничного вокзалу або аеропорту. Здійснити замовлення квитків на автобуси по Європі Ви можете на сайті, використовуючи пошукову систему. Достатньо ввести вихідні дані маршруту: напрямок, дати, кількість місць, вид транспорту (автобус) і натиснути "Пошук рейсів". Зверніть увагу, що на сайті Ви можете знайти прямий рейс в такі європейські країни як Польща, Німеччина, Чехія, Болгарія, Угорщина, Словаччина, Румунія, Греція, Іспанія, Франція, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Голландія, Австрія, Бельгія, Росія, Грузія тощо. Європейці, а також громадяни України, Росії, Білорусії часто подорожують Європою саме на автобусах, завдяки тому, що квитки на міжнародні автобусні рейси відносно недорогі, а сама мандрівка – досить комфортна.

Через невеликі масштаби Європи та значну концентрацію на її території історичних, культурних і природних пам'яток, багато хто вважає, що подорожувати тут найкраще наземним транспортом, зокрема на автобусах. Це дозволяє ознайомитися з природним ландшафтом та архітектурою маленьких містечок. Великі вікна автобуса дозволяють відчути себе на оглядовій прогулянці, що недоступно під час мандрівки на швидкісному поїзді, а тим паче - при польоті на літаку.

 

Квитки на автобуси по Європі

Замовити квитки на автобуси по Європі можна на сайті, якщо скористатися пошуковою системою. Введіть місто відправлення, пункт призначення, дати поїздки: туди і назад, або в один кінець, кількість пасажирів, враховуючи вікову категорію і натисніть "Пошук рейсів".

Зверніть увагу, що система дозволяє шукати маршрути по Європі, враховуючи кілька видів транспорту: автобуси, поїзди і літаки. Завдяки цьому пасажир може порівняти не тільки вартість квитків на різні види транспорту, але і час, проведений в дорозі.

Парадоксально, але часто буває так, що квитки на автобуси економлять не лише кошти пасажира, а й час у дорозі. Якщо поїздка на автобусі займає до п'яти годин, немає сенсу купувати авіаквиток по тому самому напрямку, адже слід враховувати відстань між містом і аеропортом прильоту, час, який слід витратити на реєстрацію на рейс і проходження всіх контролів, а також відстань між аеропортом прильоту і кінцевою точкою мандрівки. Незалежно від швидкості перельоту, прямий автобус з центрального автовокзалу доставить пасажирів до місця прибуття швидше, дешевше і з більшим комфортом. Також слід враховувати, що на потрібну дату може просто не бути рейсу, і під час пересадки доведеться провести багато годин, або витрачати зайві кошти на готель аеропорту.

Ціна квитків на автобуси й літаки буде вказана в результатах пошукової видачі. Вам слід просто вибрати маршрут зі списку результатів. Іноді корисно зробити сортування за вартістю, часу в дорозі і кількість стикування, для того, щоб швидко оцінити повну картину. У кожному окремому випадку визначальну роль при виборі остаточного варіанту грають різні чинники. Навіть визначивши для себе оптимальний маршрут, можна дати собі час на роздуми і тимчасово забронювати вподобані квитки на автобус по Європі, який можна буде оплатити пізніше через сайт за допомогою платіжної картки Visa або MasterCard.

Купити квиток на автобус чи літак в Європі можна як онлайн, так і в офісі компанії. Також майбутній пасажир може замовити квиток по телефону через гарячу лінію. Одночасно можна забронювати і авіаквитки.

Самостійне планування поїздки дає можливість пасажирам самостійно вибирати який відрізок маршруту на якому виді транспорту здійснити. Мешканець Києва, Москви чи Дніпропетровська може доїхати на поїзді до Львова, Ужгорода або Луцька, купивши жд квитки на сайті окремо або в комбінації з автобусними або навіть авіарейсами, а звідти вже їхати на автобусі до Польщі: в Варшаву, Краків, Ряшів (Жешув), Люблін; до Словаччини: в Кошице або Братиславу; в Угорщину (Будапешт) або Австрію (Відень).

Вибираючи між поїздкою на автобусі і польотом на літаку, не слід недооцінювати можливості оцінити красу пейзажів за вікном автобуса, тим більше, коли маршрут мандрівки проходить по мальовничим куточкам Європи. Часто буває так, що мандрівники можуть насолодитися приголомшливими видами природи або живописних сіл на шляху. Деякі маршрути мають особливу привабливістю, оскільки проїжджають всесвітньо відомі міста або їх пам'ятки. Можна спланувати свій маршрут так, щоб відвідати солоні печери в Польщі, або відпочити в горах Румунії чи на березі моря Болгарії. Багато маршрутів проходить Угорщиною, включають проїзд центральними вулицями Будапешта – одного з найкрасивіших міст Європи.

подробнее