+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"404c9e11474fe34b9aea1be101cae1dc"}

Квитки на автобуси в Італію

Італія - справжня знахідка для туристів з усього світу і щирих цінителів стародавньої архітектури періоду Античності.

Ви можете купити квитки на міжнародні автобуси до Італії і відвідати Рим - колиска історії і античної культури, Неаполь - столицю моди, Верону, Геную, Болонью - кулінарну столицю Італії та багато інших міст.

 

Як доїхати до Італії з України

 

Італія розташована на Апеннінському півострові, а відстань між столицями складає приблизно 2400 км. Щоб здійснити поїздку в Італію, наші співвітчизники можуть скористатися різними видами транспорту, але в більшості випадків - купити квиток на міжнародний автобус або авіаквитки в один з Італійських аеропортів.

 

Автобуси до Італії

 

На автобусах здійснюється міжнародний проїзд пасажирів з України у великі міста Італії. Міжнародні автобуси до Італії з Києва курсують по четвергах і неділях, в 9:00 або 10:30, посадка пасажирів на міжнародний автобус до Італії здійснюється з автостанції "Дачна", за адресою: Київ, Перемоги, 142. Вартість квитків на автобуси в Італію з Києва становить - 1000-1200 гривень, залежно від Італійського міста в яке потрібно доїхати. Автобусний перевізник надає для поїздки комфортабельний 12-ти метровий пасажирський автобус Van Hool, серії Т-9 на 90 місць. Салон обладнаний затишними м'якими сидіннями, оздобленням з натурального дерева, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, що дозволяє провести подорож в умовах максимального комфорту. Маршрут міжнародних автобусів до Італії проходить транзитом по території Угорщини, перетинаючи кордон у місті Чоп, а перше італійське місто на його шляху - Удіне. Деякі рейси автобусів відправляються з Ужгорода.

 

Автобуси до Італії з Києва

 

Міжнародні автобуси до Італії, як правило, відправляються з великих міст України, наприклад автобуси до Італії з Києва виїжджають з Центрального автовокзалу або автостанції "Дачна".

Автобуси з Житомира з посадкою пасажирів на рейс до Італії з Києва роблять тимчасову зупинку на центральному автовокзалі міста - спеціально для пасажирів які заздалегідь купили квитки саме з Житомира. На автостанцію Житомира кожному пасажиру міжнародного рейсу необхідно приїхати заздалегідь, а також мати з собою всі необхідні документи з дійсною візою.

Автобуси до Італії з Рівного відправляються після 14:00, посадка пасажирів вироблятися на центральному автовокзалі міста протягом півгодини. Кожен пасажир зобов'язаний мати при собі паспорт з візою, а також документи та дозволи на додатковий багаж, якщо такий є.

 

подробнее