+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"a3f93e2dc4feebe8820f0bb2113c91af"}

Квитки на автобуси з Одеси

Одеса - третє за кількістю жителів місто країни (після Київа і Харкова), розташований на березі Чорного моря, а також найбільший морський порт України. Цей культурний, індустріальний і науковий центр регіону є найбільшим транспортним вузлом автомобільних і залізничних доріг.

 

Найбільшим підприємством, яке надає автотранспортні послуги на Півдні України, є ВАТ "Одесавтотранс", яке обслуговує щодня до 6000 пасажирів. Це підприємство об'єднує 1 автовокзал та 15 автостанцій по всій Одеській області. Внутрішні автобусні рейси охоплюють всі напрямки України, а міжнародні автобуси щодня відправляються в Молдову, Росію, Білорусію, Чехію, Болгарію, Францію та ін.

 

Одеський Центральний Автовокзал входить до складу ВАТ "Одесавтотранс", він знаходиться за адресою вулиця Колонтаївська, 58 - це найбільший і найсучасниший вокзал Одеської області. Розташування - на перетині вулиць Колонтаївської, Розумовської, Балківської і Грушевського дозволяє автобусам прибувати та відправлятися у всіх необхідних напрямках.

 

Одеса курортне і портове місто, тому маршрути міжміських автобусів по Україні та в Європу з Одеси можуть зміняться залежно від того, наскільки великий пасажиропотік в літній сезон і природно спостерігається спад попиту на послуги пасажирських перевезень - взимку.

 

Географія автобусних маршрутів з Одеси, що обслуговуються на автовокзалі, - це всі регіони України, а також стани ближнього і далекого зарубіжжя. У літній сезон особливим попитом користується південний напрямок, зокрема з травня зростає попит на автобусні квитки на рейс Одеса - Ялта через Сімферополь і Алушту.


 

Автобуси Одеса - Ялта, ціна квитка 233грн;

Автобуси Одеса - Сімферополь, ціна квитка 219грн;

Автобуси Одеса - Алушта, ціна квитка 219грн;


 

У східні регіони можна купити квиток на автобус Одеса - Кривий Ріг - Дніпропетровськ - Донецьк, ціна квитка на рейс від 123 до 273 грн. Автобусний маршрут, який з'єднує морські портові міста Одеса - Миколаїв - Бердянськ - Маріуполь, популярний в будь-який час року.


 

Автобуси Одеса - Кривий Ріг, ціна квитка 123 грн;

Автобуси Одеса - Дніпропетровськ, ціна квитка 174 грн;

Автобуси Одеса - Донецьк, ціна квитка 287 грн;

Автобуси Одеса - Миколаїв, ціна квитка 63 грн;

Автобуси Одеса - Бердянськ, ціна квитка 214 грн;

Автобуси Одеса - Маріуполь, ціна квитка 243 грн.

Автобуси Одеса - Київ, ціна квитка 157 грн.


 

У західні регіони України можна дістатися автобусом, що курсує за маршрутом Одеса - Чернівці, який наданий перевізником "Денисівка Плюс".

 

Автобуси Одеса - Чернівці, ціна квитка 267 грн.


 

Автостанція "Привокзальна" - другий за величиною пасажирський термінал Одеси, знаходиться на вулиці Старосінна площа, 1Б. Розташування в самому жвавому місці міста, біля ринку "Привоз", тому обслуговує велику кількість приміських рейсів.

Одеса - Бахчисарай - Інкерман - Севастополь, ціна квитків на автобуси до 249 грн;

Одеса - Старий Крим - Феодосія - Керч, ціна квитків на автобуси до 217 грн;

Одеса - Луганськ, ціни квитків на автобуси близько 310 грн;

Одеса - Івано-франківськ - Хуст, ціни квитків на автобуси близько 284 грн;

Одеса - Красноград - Харків, ціни квитків на автобуси близько 261 грн. в залежності від сезону.


 

Залізничний вокзал "Одеса Головна" щодня обслуговує близько 60 пар поїздів, що курсують по всій території країни, а також в Росію (Одеса - Санкт-Петербург, Одеса - Москва, Одеса - Уфа), і Білорусь - Одеса - Мінськ. Звідси можна купити квиток на поїзд Одеса - Київ, Одеса - Сімферополь, Одеса - Харків, Одеса - Луганськ, Одеса - Донецьк, Одеса - Дніпропетровськ, Одеса - Запоріжжя. Він має 4 платформи. У будівлі вокзалу обладнані комфортабельні кімнати відпочинку, є VIP-зал, туалети, каси, де можна купити квиток на поїзд, довідкове бюро.

 

Міський транспорт Одеси представлений автобусами, трамваями і тролейбусами.

 

Пасажирам, які здійснюють транзитні пересадки з потяга на автобус, зручно буде скористатися міським автобусом № 208, маршрут якого з'єднує Автовокзал Одеси, автостанцію "Привокзальну" і залізничний вокзал "Одеса Головна".

 

Аеропорт Одеси знаходиться в 7,5 км від центру міста. Він щодня обслуговує близько 15 внутрішніх і міжнародних рейсів. Ви можете придбати авіаквиток на літак з Одеси в Москву (Шереметьєво, Домодєдово), Стамбул, Відень і Варшаву. Трансфер з аеропорту в центр міста на таксі займе 20 хвилин, але можете скористатися і громадським транспортом. Міський автобус № 129 курсує з періодичністю 15-20 хв. Відправляючись від ринку "Привоз", він проходить повз автостанції "Дачна", ЖД вокзалу "Одеса Головна" на зупинку біля центрального входу в аеропорт. Поїздка займе у Вас біля години.

Для того, щоб дізнатися всю докладну інформацію графіку руху автобусів, поїздів або літаків з Одеси, ціни квитків, наявність вільних місць і умови поїздки, заходьте на наш сайт або звертайтесь за телефоном до служби підтримки.

 

Купити квитки з Одеси

Придбати квитки на автобуси з Одеси можна заздалегідь на нашому сайті або в терміналі "Банк24". Таким чином, Ви заощадите свій час і нерви, уникнувши необхідності стояти в черзі в касу автовокзалу. Також доступна послуга попереднього бронювання автобусних квитків за умови, що до відправлення рейсу залишилося більше 24 годин.

Викупити заброньований квиток Ви можете в офісі компанії, в касі одного з 200 офіційних представників або в відділенні "Привату".