+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"ace2c9fb4d8a090b980d0e6b02daf5b5"}

Квитки на автобуси з Дніпропетровська

Місто Дніпропетровськ - один з найважливіших наукових і індустріальних центрів України, воно є великим транспортним вузлом регіону, через який проходять основні пасажирські потоки всіх видів транспорту.

Зв'язки між підприємствами Дніпропетровської та сусідніх областей визначають напрям транспортних потоків. Щоденній і активний рух пасажирів з Дніпропетровська до Києва, до Харкова, до Донецька, до Краматорська, в Луганськ, в Красний Луч, в Мелітополь і в Маріуполь носить всесезонний характер. Автобуси сполучають потужні індустріальні центри, забезпечуючи фахівцям, бізнесменам і робочим можливість комфортно та економно доїхати.

Найбільш масовим споживачем послуг автобусних перевезень є студенти. Дніпропетровськ - крупний освітній центр, тут налічується близько 50 вузів, в яких навчається більше 175 000 студентів з усієї України та Дніпропетровської області. Тому студенти, викладачі та співробітники наукових закладів часто користуються автобусним транспортом Дніпропетровська на міжобласних рейсах в різні регіони України та обласні населені пункти. Внутрішньообласні перевезення і перевезення до 150 км виконуються транспортними засобами меншої провізної ємкості, ніж далекомагістральні автобуси, але з високою частотою поїздок. Такі рейси обслуговують автобуси до 30-35 крісел, що й обумовлює невисоку вартість цих пасажирських перевезень.

Саме молодь є активним користувачем нової системи купівлі квитків дистанційно. Вони не бояться купити квиток на автобус в інтернет, знають, як купити квиток через термінал "Банк 24", використовують студентські та групові знижки. Найпопулярнішими серед студентів є міжобласні рейси Дніпропетровськ - Кривий Ріг - Кіровоград - Черкаси - Умань - Вінниця - Немирів. Для учнів із Західної України є прямий автобус Дніпропетровськ - Гайсин - Хмельницький - Чернівці.

Автобуси з Києва, з Полтави, з Сум, з Харкова, що слідують в Крим, роблять транзитну зупинку в Дніпропетровську. Тому завжди можна купити квитки з Дніпропетровська в Джанкой, у Сімферополь, в Севастополь, в Алушту, в Ялту, у Феодосію, у Керч та інші населені пункти.

Автобусне сполучення з південними регіонами користується попитом не тільки в літні місяці, попередній продаж квитків на автобус з Дніпропетровська в Херсон, Миколаїв, Одесу, Очаків, Скадовськ, Новодністровськ та Южноукраїнськ здійснюється безперервно.

У Дніпропетровській області автостанції та станції входять до складу єдиного підприємства ДОПАС (Дніпропетровське Об'єднання пасажирських автостанцій), які пов'язані єдиною мережею продажів, підключеної до всеукраїнської системі продажів автобусних перевезень І-Тревелc. До складу ДОПАС входить 17 автостанцій та автовокзалів у Дніпропетровську, в районних містах і у великих населених пунктах області.

Центральний Автовокзал Дніпропетровська - найсучасніший і найбільший в Україні і, мабуть, в Європі - розташований в центрі міста біля метро "Вокзальна" за адресою вул. Курчатова, 10, всього в декількох кварталах від Центрального залізничного вокзалу (вул. Петровского1). Зупинка громадського транспорту знаходиться прямо біля виходу з будівлі автовокзалу, тут можна скористатися автобусом, тролейбусом або маршрутним таксі, щоб дістатися в будь який, навіть найвіддаленіший, район міста. У 10 хвилинах ходьби від нього, біля залізничного вокзалу, знаходиться станція метро "Вокзальна", яка є кінцевою зупинкою міського автобуса № 109. На ньому можна дістатися до Міжнародного аеропорту Дніпропетровська, який розташований в 15 км від межі міста. Час у дорозі становить близько 45 хв. Близьке розташування автовокзалу та залізничного вокзалу в Дніпропетровську зручно, якщо пасажиру потрібно провести пересадку з одного виду транспорту на інший.

Територія вокзалу - це сучасний комплекс з будівель і дорожніх розв'язок. Дворівнева розв'язка під'їзду автобусів забезпечує максимальну пропускну спроможність автовокзалу при високій якості обслуговування пасажирів. Близьке розташування автостанції "Вокзальна" та Дніпропетровського метрополітену дозволяє доїхати без затримок і економно з будь-якого куточка міста. До району автовокзалу примикають проспекти Пушкіна, Карла Маркса та Калініна, що дозволяє витримувати розклад прибуття і відправлення автобусів усіх напрямків.

Центральний автовокзал Дніпропетровська має дві рівні дорожньо-транспортної розв'язки, що дозволяє повністю розділити прибуваючі автобуси і ті, які відправляються. Всередині будівлі знаходяться каси, де можна купити квитки на внутрішні або міжнародні автобусні рейси, довідкове бюро, камери схову, кафе, місця для відпочинку пасажирів, туалети та магазини.

На автовокзалі Дніпропетровська 11 платформ для відправлення автобуса, для кожного напрямку - певний номер. З 1 і 2 платформи відправляються автобуси в Червоний Донець і Балаклею, з 3 і 4 - автобуси в Харків і Донецьк, з 5 і 6 платформи йдуть автобуси на Київ і Кременчук. Платформи 7, 8 і 9 обслуговують рейси південного напрямку: Дніпропетровськ - Бердянськ, Дніпропетровськ - Херсон, Дніпропетровськ - Ялта, Дніпропетровськ - Нова Каховка, а також автобуси в Суми, Харків, Кривий ріг, Миколаїв та Полтаву. На платформах 10 і 11 зосереджено Красноградський напрямок автобусів.

На вулиці Героїв Сталінграда підходить до завершення будівництво автостанції під назвою "Південна", з її допомогою планується розвантажити "чорноморсько-азовський" напрямок.

подробнее