{"salt":"53a1fe2967562c0d0c1aa293371a8650"}

Квитки на літак Одеса – Київ: прямі та чартерні авіарейси

Авіаквитки з Києва в Одесу

 

Авіаквитки з Києва в Одесу користуються популярністю упродовж усього року, але влітку, коли настає пора відпусток, особливо. Щоб добратися на одеські пляжі з комфортом слід купити авіаквитки Київ - Одеса. Саме на літній період в цьому напрямі виконують рейси три авіакомпанії - "МАУ", "ЮТЭЙР УКРАЇНА" та "Днеправіа". Авіаквитки доступні у продажу на сайті, можна забронювавши авіаквитки по інтернет зробити замовлення авіаквитків по телефону.

 

Авіаквитки з Борисполя в Одесу

З Київського міжнародного аеропорту Бориспіль в Одесу здійснює щоденні вильоти авіакомпанія "Днеправіа". Ціни на авіаквитки Київ-Одеса від авіакомпанії "Днеправіа" стартують від 84$ в один бік і від 143 $ туди і назад. Час перельоту - 1 година 5 хвилин.

 

Авіарейси з Києва в Одесу:

Авіарейс Київ - Одеса, час вильоту - 13:00, час прибуття 14:05, щодня.

 

Авіарейси з Одеси в Київ:

Авіарейс Одеса - Київ, час вильоту - 15:05, час прибуття 16:10, щодня.

Також на сайті здійснюється продаж авіаквитків від компанії "МАУ", яка також здійснює рейси в Одесу з Києва і назад. Ціни на авіаквитки Київ-Одеса від авіакомпанії "МАУ" дорожчі - 110 $ в один бік і 200 $ туди і назад. Час перельоту - 1 година.

 

Авіарейси з Києва в Одесу:

Авіарейс Київ - Одеса, час вильоту - 09:45, час прибуття 10:45, щодня;

Авіарейс Київ - Одеса, час вильоту - 19:30, час прибуття 20:30, щодня.

 

Авіарейси з Одеси в Київ:

Авіарейс Одеса - Київ, час вильоту - 07:00, час прибуття 08:00, щодня;

Авіарейс Одеса - Київ, час вильоту - 17:15, час прибуття 18:15, щодня.

 

У аеропорт Бориспіль

Аеропорт Бориспіль знаходиться в 18,5 км на схід від Києва, до нього веде Харківське шосе. З Борисполя здійснюють регулярні вильоти 43 міжнародні і 9 українських авіакомпаній по 95 напрямам. На сьогодні доступні у продажу авіаквитки на 83 міжнародні авіарейси і 12 внутрішньоукраїнських.

Термінал "В" - це основний термінал аеропорту, під його дахом зосереджені магазини, кафе і бари, у будівлі є доступ до Інтернету, бізнес-центр, камери схову, представництва авіакомпаній, туристичних фірм, банків. Термінал "В" до недавнього часу обслуговував велику частину пасажирів аеропорту, тепер з нього вирушають рейси по Україні і чартери.

У зоні реєстрації розташовані 43 стійки реєстрації, 7 пунктів контролю авіаційної безпеки, 17 кабін паспортного контролю.

Дістатися до аеропорту Бориспіль не складно - з Південного залізничного вокзалу на автобусі №322 "SkyBus", який йде по маршруту ЗД Київ-Південний через Південний міст по Харківському шосе, або від ст. м. "Харківська" на маршрутці. Можна замовити індивідуальний трансфер на сайті.

 

Авіаквитки Жуляни - Одеса

З аеропорту Киев-Жуляни в Одесу виконує регулярні вильоти авіакомпанія "ЮТЭЙР УКРАЇНА". Ціна авіаквитка в один бік складає 68$, туди і назад - 140 $. Час перельоту 1 година 20 хв.

 

Авіарейси з Києва в Одесу:

Авіарейс Київ - Одеса, час вильоту - 09:40, час прибуття 11:00, пн.-пт.;

Авіарейс Київ - Одеса, час вильоту - 11:40, час прибуття 13:00, тільки сб.;

Авіарейс Київ - Одеса, час вильоту - 20:50, час прибуття 22:10, пн.-пт., нд.

 

Авіарейси з Одеси в Київ:

Авіарейс Одеса - Київ, час вильоту - 07:20, час прибуття 08:40, пн.-пт.;

Авіарейс Одеса - Київ, час вильоту - 09:20, час прибуття 10:40, тільки сб.

 

Прибуття до аеропорту Києва – Жуляни.

У аеропорту Жуляни, який розташований в межах Києва, раніше обслуговувалися чартерні і приватні рейси, здійснюючи на невеликих літаках. Але після реконструкції в 2009 році злітно-посадочної смуги, з'явилася можливість приймати важчі літаки, такі як Боїнг 737 і Аеробус А320, і аеропорт почав роботу в цілодобовому режимі. Тепер аеропорт підтверджує статус міжнародного. У травні в аеропорту відкритий новий термінал "А" з пропускною спроможністю 320 пасажирів в годину, де працюють 4 ресторани, 5 барів, 3 магазини DutyFree, 2 кімнати матері і дитини, звичайний і бізнес зали. Тепер усі міжнародні рейси здійснюються з Терміналу "А", а старий Термінал "В" повністю перейшов на обслуговування внутрішніх авіарейсів по Україні.

Трансфер до аеропорту Жуляни з Києва можна здійснити на громадському транспорті, зупинка якого розташована в 200 метрах від терміналу А і в 50 метрах від терміналу "В". До Жулян ходить тролейбус №22 (Аеропорт «Київ» - вул. Ольжича, через ст.м. Шулявская і Дорогожичи), кінцева зупинка якого розташована навпроти терміналу "В"; маршрутки, що проходять транзитом: №169 (р. Вишневе - вул. Старовокзальная), №368 (м. Боярка - вул. Старовокзальная), №302 (г.Вишневое - ст.м. Контрактова площа), № 482 (пр-кт Глушкова - ст.м. Дорогожичи), №496 (вул. академіка Заболотного - ст.м. Лук'янівська), № 499(ст.м. Васильківська - вул. Пугачова); автобус №80 (Кібцентр - проспект Глушкова) - пл. Севастопольська).

До аеропорту "Жуляни" можна замовити таксі, поїздка від залізничного вокзалу "Київ Південний" займе 15 хвилин і обійдеться в 40-50грн, якщо замовити машину по телефону.

 

Аеропорт Одеси

Міжнародний аеропорт в Одесі є одним з найбільших і найбільш завантажених аеропортів України, після Києва, Львова і Сімферополя. Він пов'язаний повітряним сполученням з більшістю українських міст і країн СНД, Європою, Азією і Африкою.

Одеський аеропорт обслуговує Одесу і південний регіон України, великі портові міста - Іллічівськ, Миколаїв і Херсон.

Міжнародний аеропорт Одеса знаходиться на відстані в 7,5 км від центру Одеси.

Між аеропортом і Одесою трансфер можна здійснити на громадському транспорті - автобуси №117 і №129. Зупинка громадського транспорту розташована навпроти будівлі аеровокзалу, праворуч від парковки, автобуси вирушають кожні 10-30 хвилин.

Маршрут автобуса № 117 починається на вул. Пастера, 7, проходить через центр міста до залізничного вокзалу, в мікрорайон "Черемхи" і до зуп. "Селекційний інститут".

Маршрут автобуса №129 починається від ринку той, що "Привоз", проходить через ЗД вокзал, по проспекту Шевченка і Адміральському проспекту до зуп. "Селекційний інститут". Щоб потрапити з аеропорту на автовокзал, слід пересісти на зупинці "Селекційний інститут" на автобус № 232 або №156. Тривалість поїздки до центру міста - близько 1 години.