{"salt":"169e720220dc8c80968db61da8410258"}

Дешеві авіаквитки на чартер: переліт із України по всім напрямкам

Чартери є окремим видом пасажирських авіаперевезень.

Чартер - це нерегулярні рейси, своєрідне "Авіа Таксі", яке може доставити в будь-яку точку світу. Чартерні авіаційні перевезення виконують будь які авіакомпанії, не залежно від їх статусу, надійності та іміджу. Авіакомпанія здійснює чартерні перельоти за існуючими напрямками в сезон, або в міста і країни, куди не літають рейсові літаки, отримуючи додатковий прибуток.

Як правило, туристична компанія замовляє авіаквитки на прямий чартер оптом для групи пасажирів, а надлишок місць виставляється на публічний продаж туристам. При таких рейсах авіакомпанія не несе додаткові фінансові ризики, що є найбільш популярною схемою - дуже вигідно "зменшити простоювання авіалайнерів".

Популярність чартерів з кожним роком тільки зростає, адже вони дають можливість поїхати не тільки дешевше, але і вибрати екзотичну країну для відпочинку, в яку зазвичай немає регулярних рейсів.

Чартерами користуються з тієї причини, що ціна перельоту найнижча, при цьому, незалежно від авіатарифів, в літаку навряд чи буде диференціація на бізнес, економ або перший клас. При цьому, пасажиру не вдасться повернути гроші за квиток у разі яких-небудь особистих непередбачених обставин.

Дуже часто послуги чартерних перевезень надають "Low-Cost" авіакомпанії, адже по суті виходить що чартери - це дешеві авіаквитки замовлені заздалегідь на персональний літак для великої групи пасажирів або навіть співробітників невеликої компанії.

 

Види чартерних авіаційних перевезень:

Шатл, або "човникові авіарейси" - це перельоти, здійснювані протягом туристичного сезону, здійснюються, як правило, туди і назад, транспортуючи групу людей до місця відпочинку, і одразу забираючи попередніх, вже відпочилих назад. Це самий поширений вид нерегулярних перевезень. На такий тип чартерів, продаються авіаквитки на прямий рейс літака в курортні країни Азії, Європи і навіть Америки.

Чартери які очікують, або "чартер з відстоєм" - одиничний політ, розрахований на авіаперевезення групи пасажирів в потрібний пункт призначення, очікування і зворотний політ в аеропорт відльоту. Дуже часто цей тип чартерів використовується в тому випадку, якщо потрібно доставити корпоративну групу на конференцію, наприклад, яка проходить у важкодоступному місці і триває всього кілька днів.

Суміщені чартери, або "спліт-чартер" - це авіаперельоти з пересадкою з регулярного рейсу на чартерний. Такі рейси поширені для перельотів в тропічні країни, де курортні острови мало-відвідувані і туди літають тільки невеликі літаки малої місткості.

Полічартерний переліт - при якому пасажир пересідає з одного чартеру на інший. Використовується для того, щоб доставити пасажира в мало відвідувані країни Африки і Азії.

 

Дешеві квитки на чартерні рейси

Квитки на чартери - дефіцитний товар, вони розкуповуються дуже швидко, але у випадках, коли цього не відбувається, то пропозиції щодо авіаквитків розсилаються до багатьох туристичних агентств і тим самим збільшується загальний потік туристів в ці країни.

 

Надзвичайно популярними з кожним роком стають авіаквитки на чартери по Україні, відповідно і якість місцевих, регіональних пасажирських перевезень зростає з випереджаючими темпами, адже цьому також сприяє створення сучасної інфраструктури - нові аеропорти та наземний транспорт, який їх обслуговує. І такий комплексний підхід сприяє розвитку авіаційної галузі в цілому. Чартери відлітають з аеропортів Києва, Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Сімферополя, але при цьому до Києва прибувають у міжнародний аеропорт Бориспіль.

 

Переліт на замовному чартері може бути пов'язаний з деякими незручностями. Якщо Ви купили туристичну путівку, що включає чартерний переліт, необхідно підготуватися до того, що виліт може бути затриманий, а деякі пасажири взагалі можуть не полетіти. Це відбувається, наприклад, якщо неправильно заповнені проїзні документи, тому вони оформляються перед самим вильотом. Обов'язково варто перевірити додаток до авіаквитка, який дає Вам право на зворотний рейс.

 

Дуже часто пасажири чартерних рейсів не можуть зробити переліт або висадку і змушені чекати в аеропорту або в салоні літака з тієї причини, що чартери обслуговуються в останню чергу. При цьому важливо пам'ятати, що авіапасажири чартерного рейсу мають такі ж права, як і звичайного. У відповідності з загальними правилами повітряних перевезень пасажирів, якщо відбувається затримка вильоту з вини авіакомпанії на 2 години, то пасажиру зобов'язані надати напої, а при затримці на 4 години - повний пакет харчування. Якщо очікування вильоту затримується на 8 і більше годин (вночі - на 6), то авіакомпанія зобов'язана надати готель.

 

Якщо відбулася затримка чартерного рейсу, пасажирові потрібно отримати відповідну відмітку в авіаквитку. Збережіть чеки за послуги у ресторані, кафе або готелі - ваші витрати будуть компенсовані. Для цього потрібно подати заяву, прикріпити до них чеки, та по них буде виплачена компенсація.

 

Популярність чартерів пояснюється їх дешевизною, цим пояснюється їх затребуваність. Найчастіше, туроператор замовляє весь літак, а продає авіаквитки за завищеною ціною. Чим менше часу залишається до вильоту чартера, тим дешевше авіаквитки на прямий рейс, які можна купити в касі турагентств або їх офіційних представників, адже непродані місця - це прямі збитки замовника літака.

 

Туроператори і турагентства частіше замовляють чартери за певним маршрутом з певною частотою, або з плаваючим розкладом перельотів. Вони добре заробляють у високий сезон. Замовник, або консолідатор літака передає частину авіаквитків іншим операторам, завдяки чому знижуються ризики фінансових втрат у випадку непроданих квитків.

 

Найбільша частина чартерів обслуговує ті маршрути, за якими спостерігається високий попит і брак регулярних рейсів. Як правило, це літаки з регулярних рейсів, які перенаправляються на разові маршрути. Найчастіше, це відбувається в туристичний сезон, коли використання літаків більш інтенсивно, при цьому вильоти чартерів проводяться з великих міст: з Києва, Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська та з Сімферополя. Обслуговування чартерних рейсів проводяться в моменти простою авіапарку таким чином, щоб не заважати здійсненню регулярних рейсів, при цьому міжнародні чартери найчастіше вилітають з аеропорту Борисполь.


 

Купити авіаквитки на чартер

 

Для того, щоб отримати консультацію про чартерні рейси у 2014 році, звертайтеся в службу технічної підтримки.

 

На сайті Ви зможете купити авіаквиток на чартер дешево, швидко і на потрібну дату.

 

На даний час у продажу є квитки на чартери з України:

 

Чартери в Афіни

Чартери в Грецію

Чартери Київ - Салоніки

Чартери в Рієка

Чартери в Тіват

Чартери в Хорватію

Австрія

Зальцбург

Кіттіла

Тайланд

Бангкок

Шарджа

Домінікана

Куусамо

Фінляндія

Болгария

Софія

Словакія

Попрад

Пунта-Кана

Египет

Хургада

Шарм-эль-Шейх

Ерзурум

Турція

Індія

Гоа

Італія

Рим

Дубай

ОАЭ

Португалія

Ліссабон

Коломбо

Шрі-Ланка

Продаж авіаквитків на чартери здійснюється на сайті, в онлайн системі, а також в уповноважених туристичних агентствах на території України.

Авіаквитки на прямий чартерний рейс в перераховані вище країни і міста продаються для вильотів з аеропорту Київ та Бориспіль, а також з меншою частотою з аеропорту Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Львів та Харків.

Умови чартерних авіарейсів для пасажирів, авіатарифи і дати вильотів необхідно уточнювати в службі підтримки, по телефону або і-мейл.