rus ukr eng de

Трансфер

автомобіль
автомобіль
мінівен
мінівен
мікроавтобус
мікроавтобус
автобус
автобус

Замовлення трансфера
Центральний офіс:
+38 (044) 581-33-99
Прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
Служба підтримки:
+38 (050) 414-60-76
Офіс служби підтримки:
м. Київ, вул. Чорновола, 12, БЦ "Lex", поверх 1, офіс 1.
  • Аеропорт Бориспіль
    Аеропорт Бориспіль

На цій сторінці ви можете підібрати собі трансфер з аеропортів та залізничних вокзалів Україні.

У нашій базі є можливість як купівлі місць як на регулярних рейсах, так вибрати індивідуальну перевезення на рейсах під замовлення.

У всіх аеропортах є уповноважені каси продажу та представники.

Ваша трансферна перевезення буде виконана навіть у разі затримки авіарейсу (не забудьте вказати необхідну інформацію при замовленні)


Ви можете замовити:


1. Трансфер: аеропорт - місто - вокзал

2. Індивідуальну поїздку на мікроавтобусі, автобусі, таксі або автомобілі.


І подальшу поїздку на регулярних автобусах по Україні ( квитки на міжміські рейси).Трансфер: аеропорт - місто - вокзал


Дана послуга відрізняється як сучасним підходом до надання транспортних перевезень так і високим рівнем сервісу.

Ви можете замовити індивідуальну перевезення груп пасажирів як з вокзалів і аеропортів, так і в аеропорт або Ж / Д вокзал для відправлення.

Також Ви можете замовити поїздку з аеропорту або вокзалу в багато інші міста України.

Онлайн-сервіс компанії «І-Тревелс» в своєму розпорядженні всі класами транспортних засобів, що дозволяє надавати саме той трансфер, який необхідний у кожному конкретному випадку.

Замовити автомобіль, фірмове таксі, мінівен, мікроавтобус або квитки на автобус для поїздки групи пасажирів на конференції, семінари, виставки, з'їзди, концерти, екскурсії, симпозіуми або будь-які інші заходи можна безпосередньо на сайті, в онлайн режимі.

Ми пропонуємо оптимальні ціни за якісні послуги.«Трансфер» є заздалегідь замовлену поїздку по запланованому маршруту, комбінації якого можуть бути різні (аеропорт - місто - вокзал - готель).

трансфером користуються люди, які перебувають або відправляються з: аеропортів, вокзалів, станцій, терміналів, а також багато туристичні організації, компанії, гіди які зустрічають своїх клієнтів, партнерів і т.д.

Трансфер може стати також приємною складової відрядження: вам не доведеться хвилюватися з приводу приїзду або від'їзду з незнайомого міста.

Трансфер - це зустріч приїжджає в аеропорту чи на Залізничному вокзалі з наступною поїздкою до пункту призначення.

Трансфери замовляються заздалегідь, наприклад більш ніж за 24 години до прибуття клієнта з точним описом звідки і куди необхідно зробити поїздку, з адресою і куди справити доставку багажу.Трансфер - аеропорт "Бориспіль" (KBP)


Аеропорт "Бориспіль" найбільший аеропорт Україні має дві злітно - посадкові смуги і кілька сучасних терміналів для пасажирів прибувають з усього світу.

-Термінал А (внутрішні авіарейси),

-Термінал В (міжнародні рейси),

-Термінал С (VIP-пасажири),

-Термінал F (міжнародні авіарейси, чартерні та бюджетні).


Аеропорт "Бориспіль" це міжнародний аеропорт міста Києва, розташований в 35 км від міста (в 18,5 км від межі Києва), а дістатися до Києва можна на маршрутних автобусах (які слідують за графіком) до найближчої станції Метро і далі через центральну частину Києва на Південний Залізничний Вокзал (поблизу центру міста).


Пропонуємо найбільш популярний маршрут: автобусний трансфер з міжнародного аеропорту «Бориспіль» до столиці України - місто Київ всього лише за 27 грн.


З міжнародного аеропорту Борисполя - можна замовити індивідуальну або групову поїздку як до Києва на таксі, автомобілі, мікроавтобусі або великому замовному автобусі, так і по всій Україні на регулярних автобусах які ходять за розкладом.


Доступний онлайн замовлення на:


Таксі з аеропорту Бориспіль

Автомобіль з водієм

Мікроавтобус для груп пасажирів

Автобус для груп до 45 осіб


А також квитки на автобуси з аеропорту Бориспіль в Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми та інші міста і по Україні.


Регулярний автобусний трансфер Бориспіль - Київ - Бориспіль здійснюється автобусами "Sky Bus".

Замовити квитки на автобус можна в онлайн системі.
Більшу частину прилеглої до аеропорту площі займає облаштована платна автостоянка.

Аеровокзал складається з декількох невеликих будівель:

-термінал вильоту міжнародних рейсів;

-термінал вильоту внутрішніх рейсів;

-термінал прильоту;

-дипломатичний (бізнес) зал;


Термінал прильоту, так зване скляна будівля, обслуговує як внутрішні, так і міжнародні рейси. На площі біля аеропорту знаходиться кам'яна будівля, в якому розташовуються офіси авіаліній, ресторан і дипломатичний зал.


Є досить великий вибір різноманітних варіантів поїздки, як в межах області, так і на регулярних міжміських автобусних рейсах.

До послуг численних пасажирів - гостей Криму, є достатній вибір транспорту з різною кількістю пасажирських місць і місткості.


Професійно надаються послуги:


Автомобілі з водієм

Мікроавтобус для групи пасажирів

Автобуси на замовлення для групи пасажирів до 45 чоловік


Оренда автобуса з водієм для туристичних поїздок і екскурсій є надзвичайно зручним варіантом організувати подорож по Криму з максимальним комфортом. Послуга є досить затребуваною для перевезення учасників корпоративних заходів, мандрівників і просто відпочиваючих - гостей Кримського півострова.


Балаклава, Інкерман, Канака, Леніне, Малоріченське, Місхор, Морське, Первомайське, Піщане , Привітне, Рибальське, Севастополь.

Замовити трансфер або поїздку по місту на таксі або мікроавтобусах можна в онлайн системі.
Замовити трансфер:
Машину з водієм
Рекомендовано Мікроавтобус
Автобуси на замовлення для групи пасажирів

Орендувати мікроавтобус або просто замовити поїздку для кількох людей на автобусі - буде дуже зручним варіантом організувати поїздку від вокзалу до готелю в Криму.

Персональний трансфер


На відміну від оренди або прокату автомобіля в персональний трансфер може входити і перевезення пасажира по заданому маршруту в пункт призначення, і супровід, транспортування багажу, а також зустріч і пересадка.

Крім цього, варто зазначити, що персональні трансферні пасажирські перевезення, мають на увазі такі моменти як: подача автомобіля заздалегідь, додаткове очікування, посадка / висадка пасажирів, завантаження / розвантаження багажу. У разі якщо очікування перевищує відведений час, то за послугу необхідно доплатити.

Послуга неоціненна: якщо вам потрібно зустріти або проводити клієнта, ділового партнера, високопоставлена ??особа в аеропорт або на залізничний вокзал, то Ви просто дзвоните і замовляєте автомобіль представницького класу з водієм.Відмінність може полягати у вартості трансферу та перелік супутніх послуг, наприклад таких як:

-зустріч клієнта на вокзалі чи в аеропорту з табличкою;

-тривале очікування при затримці рейсу;

-коректування часу подачі транспорту;

-система знижок для постійних клієнтів.

Необхідно зауважити, що трансфер грає відчутну роль в організації поїздки.


Персональний трансферПоходження поняття трансферу

Визначення «трансфер» прийшло з англійської мови, під словом «transfer» розуміється переміщення чого-небудь в просторі.

За часів царської Росії, послуги трансферу вже надавалися. Наймалися візники, які на конях перевозили людей і їх «добро» з одного пункту в інший. Такий трансфер не відрізнявся доступністю для селян, був не надто комфортним, але все таки був дуже зручний з точки зору часових витрат, і з точки зору збереження пожитків від грабежів розбійників.


У наше століття глобальних комунікацій комфорт і безпека завжди стоять на першому місці. Будь пасажир уже заздалегідь розраховує свій час і планує свою поїздку і жодна людина не хотів би несподіваних змін. Тому вибір надійного перевізника є, можливо, однією з головних завдань будь-якого мандрівника.

Бажаємо вдалої поїздки


Компанія І-Тревелс.
ßíäåêñ.Ìåòðèêà