+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"974f01a5575914aafb42a627a292072a"}

Квитки на автобус - онлайн

 

Для того, щоб здійснити замовлення (бронювання) або купівлю квитка на автобус по Україні необхідно заповнити форму онлайн замовлення на сайті:

 

1. місто відправлення (населений пункт);

2. місто прибуття (населений пункт);

3. обрати поїздку "в одну сторону" або "туди-назад";

4. дату відправлення (якщо потрібно і дату зворотнього рейсу);

5. вказати кількість пасажирів (посадкових місць);

 

Після цього натисніть кнопку" Пошук рейсів".

 

Примітка:

Система автоматично визначить всі місця відправлення і прибуття - автовокзали із зазначенням їх адрес;

При проходженні дітей, літніх людей, студентів та інших пільгових категорій пасажирів - можна вказати їх дані, і якщо на рейсі є знижки для цих категорій, то вони застосуються автоматично;

Знижки на групи пасажирів будуть прораховані і відобразяться у підсумковій вартості перевезення (від 5 квитків в одному замовленні).

 

Після натискання кнопки "пошук рейсів"- підключення системи до інформаційної бази буде виконано автоматично і для Вас відобразяться всі варіанти поїздки: прямі рейси або рейси з пересадками.

Далі можна вибрати рейс в залежності від часу відправлення, прибуття або ціни.

 

На вибраному рейсі можна визначити посадочне місце в автобусі.

Якщо номер місця відображається з літерами або нумерація перевищує дев'яносто місць - це означає, що пасажирське місце буде визначено при посадці в автобус. Така практика частіше застосовується для транзитних рейсів.

Якщо пасажир не вибрав місце, система автоматично визначить довільне місце після натискання на кнопку "продовжити". Кнопка "продовжити" переводить вибране місце в статус "технологічної броні" на 15 хвилин, щоб ніхто інший не міг зайняти це місце на період заповнення форм для внесення персональних даних.

 

Далі, при заповненні необхідно точно вказувати номер телефону та адресу електронної пошти, адже тільки в цьому випадку Служба підтримки зможе зв'язатися з Вами при необхідності, або надати додаткову інформацію.

 

Після бронювання або оплати квитків, на вказану Вами адресу e-mail автоматично надсилається лист з листом бронювання, обмінним бланком або маршрутним листом (залежно від обраного способу оплати), в якому будуть вказані всі необхідні дані.

 

Як купити квитки на автобуси

 

У системі доступно декілька способів оплати замовленого квитка або послуги автобусного перевезення:

 

1. оплата за номером листа бронювання через платіжні термінали BNK.UA-"Банк24" при попередньому замовленні на сайті.

2. по банківській картці через еквайринг, на сайті (онлайн оплата Visa/Mastercard).

3. в офісі служби підтримки клієнтів Компанії "І-Тревелс"(див. Контакти).

4. покупка автобусного квитка безпосередньо в платіжних терміналах.

5. в мережі туристичних агенцій і кас по всій Україні (див. каси партнерів).

6. доступна покупка квитків на автобуси в касах уповноваженого банку (без бронювання).

 

Примітка:

За 2 дні і більш можна забронювати, замовити і після - викупити квитки на автобус.

За 1 день до відправлення можлива тільки купівля квитка (одразу), на сайті, в платіжних терміналах, тур агенціях або в офісі компанії.

 

Зразки квитків:

 

Зразок 1 - квиток на автобус, проїзний документ. Надається клієнтові при оплаті в офісі компанії.

Зразок 2 - квитанція при оплаті через банківський платіжний термінал - bnk.ua. Необхідна для оформлення.

Зразок 3 - Лист бронювання (з унікальним номером) для оплати через термінали, каси і турагентства.

Зразок 4 - Маршрутний лист пасажира (Електронний квиток). Слід обов'язково роздрукувати після оплати банківською карткою на сайті.

Зразок 5 - Квитанція про оплату через банк. Необхідна при оформленні квитка.

 

Як забронювати і купити автобусний квиток

 

1. Оберіть потрібний Вам пункт відправлення

2. Виберіть дату відправлення

3. Кількість квитків

4. Оберіть рейс

5. Натисніть кнопку "продовжити" і оформіть квиток.

 

Для поїздок закордон (зарубіжні рейси) необхідно вказувати дані закордонного паспорта. Заповнюються всі поля онлайн форм, при цьому ім'я та прізвище повинні бути внесені тільки латинськими буквами.

Для поїздок по Україні і в Росію - персональні дані вказуються з паспорта, з яким пасажир буде їхати.

Номер телефону та адреса E-mail повинні бути достовірними.

 

Після завершення операції ви отримаєте електронною поштою (E-mail) лист з вкладеним документом, який необхідно завантажити.

 

Зверніть увагу, що резервування (бронювання) має регламентований термін, який не можна змінити. Забронювати квиток можна тільки заздалегідь - якщо до поїздки залишається більше 2-х днів, при цьому на термін до 24 годин або до закінчення доби (термін залежить від рейсу).

 

Доступно декілька способів оплати квитків:

 

1. за допомогою кредитної картки - on-line (на сайті через еквайринг).

2. оплата за номером бронювання через платіжні термінали BNK.UA- "Банк24".

3. в офісі Компанії "І-Тревелс" (див. контакти).

4. оплата в мережі туристичних агенцій по всій Україні (за номером бронювання).

 

Поцікавтеся у служби підтримки про спеціальні пропозиції які дають можливість купити квитки на автобуси дешево.

Також надаються студентські та групові знижки, які застосовуються на деяких рейсах, що неодмінно дасть можливість істотно заощадити.

 

Квитки на автобуси по Україні

 

Розвиненість в Україні автобусних перевезень визначає популярність даного виду пасажирського транспорту. Автобуси в Україні виконують важливу соціальну та інфраструктурну роль для населення і економіки країни в цілому. Майже всі населені пункти сполучені автобусними маршрутами, при цьому багато малих міст та сел України не мають залізничного сполучення, але мають автостанцію, через яку можна хоч і з пересадками, але доїхати в будь-яке місто України. Автобусний транспорт доступний для всіх верств населення, так як перевезення автобусом найбільш дешевий спосіб поїздки. З урахуванням подорожчання квитків на інші види транспорту, автобусні квитки найдешевші, тому внутрішня трудова міграція між містами, селами і мегаполісами, все частіше використовує автобусне сполучення. Деякі автобусні перевізники застосовують знижки на квитки для дітей, студентів, пенсіонерів, груп пасажирів та інші. Пасажирські автобусні перевезення в Україні - ліцензована діяльність і строго контролюється державою, тому відповідь на питання "скільки коштує проїзд на автобусі?" - Буде очевидно: "доїхати можна недорого", але при цьому завжди економно, безпечно і комфортно.

 

Київ - багатомільйонний мегаполіс і щодня в столицю України автобусним транспортом прибуває і відправляється близько 50 тисяч осіб. Автобусний транспорт дозволяє людям підтримувати родинні, економічні та товариські зв'язки як між регіонами так і з іншими державами. Саме тому такі великі транспортні потоки обслуговує більше 7-ми пасажирських автостанцій та Центральний Автовокзал Києва (ЦАВ). Для кожного автовокзалу визначена категорія обслуговування (категорія автостанції фіксується відповідним Сертифікатом Міністерства Зв'язку і Інфраструктури) і територіальне розташування в Києві. Це багато в чому визначає напрямки обслуговування пасажирів: місце прибуття автобусів міжобласних маршрутів в Київ і відправлення автобусів з Києва в різні регіони України.

Категорія автобусної станції відображає рівень сервісного обслуговування автоперевізників і пасажирів і впливає на розмір станційного збору. І, звичайно ж, на вартість автобусного квитка.

 

Автобуси по Україні з Києва та інших міст

Центральний Київський Автовокзал - один з найбільших автовокзалів України, щодня обслуговуючий тисячі пасажирів. Знаходиться Центральний Автовокзал Київ за адресою: проспект Науки, 1/2, (Московська площа,3) біля станції метро "Деміївська".

Географія обслуговування автобусних рейсів з центрального автовокзалу охоплює практично всю Україну - це всі обласні та районні центри. Вигідне географічне розташування плідно впливає на щорічне збільшення як прямого, так і транзитного пасажиропотоку. На центральний автовокзал приїжджають автобуси з більшості областей України, з Криму та сусідніх країн. Більше половини міжнародних автобусів відправляються саме з центрального київського автовокзалу, тому доїхавши на міжнародному рейсі до Києва, пасажир має можливість з цього ж вокзалу виїхати далі - до свого місця призначення.

 

В "південному" напрямі, зі столиці України здійснюються багато міжобласні рейси на автобусах далекого прямування. Найбільші автобусні транспортні компанії виконують регулярні рейси з Києва до Одеси. На цьому напрямку працюють багато найвагоміших перевізники України, такі як: "Гюнсел", "Автолюкс", "Турист", "УкрБус". Регулярність рейсів автобусів з Києва в Херсон, Миколаїв та Білгород-Дністровський висока - це більше п'яти рейсів день, а в літній період більше 10 рейсів. Особливим вузловим транспортним центром Південного регіону України є Одеса - це велике курортне, промислове і портове місто, тому маршрути міжміських автобусів по Україні і в Європу з Одеси можуть змінюватися залежно від того, наскільки великий пасажиропотік в тому чи іншому напрямку, також при впливі сезонних чинників, і навіть від розвитку економічних зв'язків між регіонами України та сусідніми країнами. Географія автобусних маршрутів з Одеси, обслуговуваних на більш ніж 37 автовокзалах області - це усі регіони України, а також стани ближнього і дальнього зарубіжжя.

 

В "східному напрямку" від центрального вокзалу столиці України багато автобусних рейсів проходять через "Південний" міст Києва і слідують по "харківської трасі" з Києва в Харків. На сайті можна замовити квитки на ексклюзивний автобусний рейс з Києва до Маріуполя. Автоперевізник Маріуполь-Авто виконує також автобусний рейс з Києва в Мелітополь і Бердянськ, при цьому квитки обходяться дешево шляхом додаткових знижок. Вперше на цьому рейсі була застосована знижка "туди-назад", що економить кошти і час пасажира при поїздці в обидві сторони. Особливим попитом користуються квитки на автобус на популярні напрямки з Києва в Дніпропетровськ, Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Полтаву, Кременчук і Черкаси, а рейси з Києва до Кіровограда виконуються більше 5 разів на день автобусами класу "комфорт" і "економ". Через східні регіони проходять регулярні автобусні рейси до Росії, зокрема в Москву, Ростов, Воронеж, а з Одеси до Санкт-Петербург, Краснодар, Ростов-на-Дону і Сочі.

 

В "західному напрямку", з автовокзалу великі та середні автоперевізники щодня відправляють регулярні автобуси з Києва в Трускавець, Моршин, Хуст, Дрогобич, Рівне, Луцьк, Ковель та інші. У Західні регіони України з Києва пасажири їздять автобусом на зимовий гірськолижний відпочинок в Буковель, Яремче, Чернівці, Верховину і Косів, а влітку в мальовничі місця Карпат і Прикарпаття. В історичні та культурні центри західної України виконуються регулярні цілорічні автобусні рейси з Києва у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінницю, Мукачева та Ужгород, а квитки користуються попитом серед студентів, оскільки на рейсі є студентські знижки та знижки на групи пасажирів.

При цьому Львів є одним з великих транспортних центрів країни, тому спостерігається інтенсивний транзитний пасажиропотік зі Львова до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Угорщини, Австрії, при цьому через Чернівці проходять рейси до Греції з відправленням з Києва, а деякі міжнародні автобуси в західну Європу виїжджають з Ужгорода. Відповідно більшість пасажирів з інших регіонів, їдуть в Європу саме через великі міста західної України. За кількістю рейсів до Польщі з України одним з Лідерів є Луцьк, тому автобуси між Києвом і Луцьком щодня виконують більше 10 рейсів.

 

Географія маршрутів і графіки виконання пасажирських автобусних перевезень зі столиці України - це величезна мережа щоденних міжнародних, міжобласних, внутрішньо обласних і приміських рейсів. Дана мережа автобусних пасажирських перевезень створює транспортні коридори в більшість населених пунктів України.

Сучасні інформаційні засоби і технології, що впроваджуються компанією на транспорті, реалізуються для всіх учасників галузі від перевізника до пасажира, з можливістю сформувати сучасний продукт з перевезення, надати інформацію про нього всім учасникам і, головне, отримати інформацію пасажирам про наявність рейсів, місць, ціни на квитки та умовах.
Головне, пасажирам надається можливість скористатися системою онлайн бронювання і купити квиток на автобус. Саме тому сайт автобусних квитків проводить одночасний продаж на прямий і зворотний рейс миттєво, що значно економить час та кошти при плануванні поїздки.

Для отримання інформації про наявність рейсів в потрібне місто і ціну на квитки необхідно скористатися системою онлайн бронювання, яка надає докладну інформацію про регулярність руху автобусів по Україні. Також, кожен пасажир, купуючи квитки в будь-яке місто України, зможе відразу купити квиток на зворотній рейс з відправленням в будь-якому іншому місті.

Продаж квитків на автобуси здійснюється з більшості міст України і в багато європейських міст і країн.

 

 

Точні відомості про рейси і вартість квитків на міжміські автобуси по Україні необхідно дивитися в онлайн системі на сайті. Інформація про регулярні рейси і маршрути надходить з власних транспортних серверів, а також із систем автовокзалів, груп автостанцій та від іноземних перевізників (з Росії та Європи).

 

Загальні правила пасажирських перевезень автобусами міжміського сполучення і на міжобласних маршрутах

Загальні витяги з правил для автобусів далекого прямування відповідно до ліцензії на внутрішні пасажирські перевезення.

 

Правила перевезень автобусами далекого прямування по території України

До міжміським і міжобласним відносяться маршрути, що з'єднують між собою міста і населені пункти розташовані в одному або різних регіонах України на відстані більш ніж 50 км.

Перевізник (автобусна компанія), яка отримала ліцензію на виконання регулярних міжміських пасажирських перевезень зобов'язується узгодити графік руху, укласти договори з автовокзалами і автостанціями на проведення продажу квитків через каси автовокзалів (автостанцій).

Перевезення пасажирів автобусами можуть надаватися за видами перевезень: регулярні, регулярні спеціальні, нерегулярні.

Перевезення пасажирів автобусами в режимі регулярних пасажирських перевезень здійснюють перевізники на автобусних маршрутах загального користування на договірних умовах із органами виконавчої влади.

Автобусні маршрути за видами повідомлення діляться на: міські, приміські, міжміські, міжобласні та міжнародні.

Автобусні маршрути поділяються на: загального користування, спеціальних перевезень, нерегулярних перевезень.

На міжміських, міжобласних, далекого прямування і міжнародних маршрутах дозволяється перевозити пасажирів тільки з обов'язковим наданням місць для сидіння.

На автобусні маршрути протяжністю понад 400 км. Призначаються не менше 2-х представників перевізника (водії і Стюарти).

 

Класифікація автовокзалів, автостанцій та пунктів відправлення автобусів

Автовокзал обладнаний такими сервісами для пасажирів:

каси з продажу квитків

довідкове бюро;

зал очікування для пасажирів;

буфет або кафе - їдальня;

камера схову, включаючи автоматизовану секцію;

телефон та Інтернет;

аптечний кіоск;

пункт медичної допомоги;

кімната матері та дитини;

диспетчерська;

службові приміщення для працівників, пов'язаних з обслуговуванням пасажирів і організацією руху автобусів;

пункт охорони громадського порядку;

 

У автопавільйони, що не мають касового продажу квитків, і на зупиночних пунктах міжміських маршрутів вивішуються розклади руху автобусів по даному зупиночному пункту.
На зупинкових пунктах маршрутів з касовим продажем квитків необхідно мати: квиткові каси з оголошенням режиму їх роботи, майданчик для посадки - висадки пасажирів в зоні зупинкового пункту, майданчик для паркування автобусів, табло вартості проїзду і провезення багажу, схему маршрутів, туалети.

 

Порядок оплати проїзду пасажирів міжміських маршрутів

Кожен пасажир зобов'язаний мати квитки на проїзд в автобусі міжміського маршруту і провезення багажу при перевищенні норми.

Квитки на проїзд пасажирів автобусів і провезення багажу продаються в касах автовокзалів, автостанцій, автопавільйонів, транспортно-експедиційних агентств, а також в інших пунктах.

За відсутності касового продажу - через кондукторів (водіїв) безпосередньо при посадці пасажирів в автобус до відправлення.

Продаж квитків здійснюється в касах початкових пунктів міжміських маршрутів, а також у касах проміжних пунктів - з моменту отримання відомостей про наявність вільних місць на рейсі.

У касах початкових і проміжних пунктів продаж квитків припиняється за 5 хвилин до відправлення автобусів;

У касах попереднього продажу квитків, продаж припиняється за добу до відправлення рейсу (крім онлайн продажу).

 

Узагальнені вимоги для суб'єктів міжміських пасажирських перевезень

1. Пасажир повинен прибути на посадку не пізніше ніж за 15 хв. до відправлення.

2. В автобусі заборонено палити і вживати алкоголь або наркотичні речовини.

3. Водій автобуса має право відмовити в перевезенні пасажиру в разі, якщо він створює небезпеку для інших пасажирів.

4. Пасажир несе відповідальність за псування майна ( перевізника або пасажирів).

5. Перевізник не несе відповідальності за затримки під час руху, при незалежних від нього причин.

6. Кондиціонер, туалет, гарячі напої вважаються додатковими послугами в автобусі, за додаткову плату.

 

Проїзні документи (квитки)

1. Квитком є іменний документ для проїзду в міжміському автобусі, який ні за яких обставин не передається іншій особі.

Квиток буде дійсним тільки: якщо дата й час відповідають номеру рейсу.

При будь-яких змінах видається інший квиток з точними даними, крім випадків затримки рейсу не більш як на 3 години.

 

Повернення грошей за квитки

1. Гроші за невикористаний квиток повертаються виключно в місці його продажу, за умови можливості його повернення, яке регламентується умовами тарифу.

2. За втрачений квиток гроші повертаються тільки якщо проїзний документ був оформлений за технологією електронного квитка та обов'язково як іменний.

3. Сума повернення визначається згідно з тарифом на пасажирське перевезення автобусом, але при застосуванні тарифу, при малих часових рамках, повернення може бути оформлений за нульовою ставкою або не оформлений у повному обсязі оплачених фінансових коштів.

Детальніше про повернення коштів

 

Провезення багажу на міжміських рейсових автобусах

1. Кожен пасажир має право на безкоштовний провіз 2-х одиниць ручної поклажі вагою до 30 кг і сумарним розміром кожного ( довжина + ширина + висота) не більше 150см і ручного багажу вагою до 5 кг в сумарному вимірі ( довжина + ширина + висота ) до 1 м. При перевищенні розмірів і ваги, за багаж береться доплата.

Додатковий багаж перевозиться при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса. Додатковий багаж не повинен перевищувати розміри і вага основного багажу пасажира.

2. Не перевозиться багаж негабаритних розмірів, що не міститься в багажне відділення пасажирського автобуса.

3. Перевізник не несе відповідальність за ручний багаж знаходиться у пасажира в салоні. У разі псування або втрати пасажир має право звернеться до органів правопорядку.

4. Перевізник несе відповідальність за знищення або пошкодження багажу в багажному відділенні автобуса лише у разі, якщо це сталося з вини перевізника, не пізніше, ніж через 10 днів після рейсу.

5. Заборонено перевозити багаж, що загрожує безпеці та здоров'ю інших пасажирів.

6. Перевізник не відповідає за втрату особливих цінностей, які не перебували у багажному відділенні.

7. Провезення тварин і рослин допускаються тільки при персональному дозволі представника перевізника.

 

Страхування пасажирів

Пасажири легальних маршрутів застраховані відповідно до чинного законодавства.

 

Форми квитків і реквізити обов'язкові для оформлення в проїзних документах

 

Квиток за формою повинен включати в себе такі обов'язкові реквізити:

1) найменування, серія та номер квитка;

2) найменування організації, що видала квиток;

3) вид транспортного засобу, що здійснює перевезення пасажира;

4) адреса пункту відправлення;

5) дата відправлення;

6) час відправлення;

7) дата прибуття;

8) час прибуття;

9) місто прибуття;

10) сума сплачена за проїзд з урахуванням всіх зборів;

11) дата продажу квитка та інша інформація.