+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"c0f998460be0eb8dbe0c62117251eb05"}

Квитки на автобуси Львів - Прага

Прага - столиця Чехії, і "перлина" Старого Світу. Таким чином, зовсім не дивно, що квитки до Праги користуються величезним попитом серед українців.

Автобусні рейси Львів-Прага - одне з найпопулярніших напрямків серед наявних маршрутів до Центральної Європи. Місто Львів знаходиться досить близько до Західної кордоні України, що означає відносно невелике відстань, яку долають автобуси сполученням Львів-Прага, і, відповідно, дозволяє транспортним компаніям встановити максимально низькі ціни квитків. В Прагу із Західної України їдуть з різними цілями, щоб просто подивитися на архітектурну епоху середньовіччя, за заробітком або на навчання до справжні Європейські університети.

Так, наприклад, вартість квитків на автобус Львів-Прага починається від 500 гривень. Для міжнародного рейсу це дуже вигідна ціна, або навіть можна сказати досить дешева.

Всі міжнародні автобуси, які здійснюють даний рейс, обладнані всіма необхідними технічними системами, будь то кондиціонер, міні-бар або туалет. Це означає, що кожен пасажир, після того, як купив автобусний квиток онлайн, гарантовано отримує максимально високу якість подорожі.

Час у дорозі становить приблизно 16 годин, тому комфортабельний автобус - це дійсно дуже важлива складова подорожі за маршрутом Львів-Прага. І часто буває, що дуже важливо, скільки часу їде автобус до Чехії, для точного планування поїздки на певну дату. Але у разі термінової ділової поїздки - можна купити авіаквитки, і вже через дві години бути в аеропорту Праги.

 

Легендарне місто Прага

У самій Празі у Вас також не повинно виникнути ніяких проблем з переміщеннями. Транспортна мережа міста, представлена ​​метрополітеном, трамваями, автобусами і фунікулерами, розвинена чудово і функціонує цілодобово. Цікаво, що деякі маршрути автобусів і трамваїв Праги працюють виключно в нічний час доби.

У Празі розташований найбільший в Центральній Європі аеропорт, величезний ж / д вокзал і кілька автостанцій. Тому, якщо Ви плануєте побувати в Празі проїздом, а після відправитися в якесь інше місто, то забронювати і купити квитки на літак або поїзд з Праги Ви можете прямо на сайті компанії «І-Тревелс».

У втім, проїздом Ви в Празі або ж надовго, не втрачайте шанс поглянути на знамениту готичну архітектуру, стародавні будівлі та різноманітні пам'ятки культури, яких в Празі, повірте, більше ніж у будь-якому іншому місті Старого Світла.

Квитки на автобуси до Праги зі Львова

Автобусна поїздка зі Львова до Праги стане реальністю, як тільки ви зважитеся заздалегідь забронювати або ж відразу купити через Інтернет квитки на автобусний рейс Львів-Прага або, скажімо Київ-Прага, проходить через Львів. Вся інформація про доступні рейсах сполученням Львів-Прага доступна на сайті. Також на сайті можна уточнити необхідну інформацію про графіку руху автобусів, наявності вільних місць і точної вартості квитків, яка становить 500 гривень. Але для деяких рейсів автобусів ціни на квитки до Праги складають від 480 до 550 гривень, особливо якщо пасажир має право на знижку (для студентів, дітей і пенсіонерів).