+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"599f61828183eca6508f61b0637312eb"}

Автобус Київ – Катовіце: розклад і продаж квитків

Для того, щоб здійснити подорож до Катовіце з Києва ви можете забронювати або купити квитки на нашому сайті. Необхідно лише заповнити поля онлайн-форми замовлення та здійснити сплату кредитною карткою. Продаж квитків на міжнародні рейси до Польщі здійснюється також в офісі компанії, в касах туристичних агенцій, у відділеннях банків та через платіжні термінали.

Вартість квитка на автобус Київ – Катовіце дозволяє зекономити на поїздці до Польщі. Якщо квиток придбати заздалегідь в Інтернеті на сайті, ви зможете скористатися системою знижок – для пільгових груп пасажирів (студенти, пенсіонери, діти) в разі придбання декількох квитків або скориставшись тарифом "раунд-тріп".


 

Забронювати (замовити) квитки на автобуси до Катовіце з Києва

 

Квиток на автобусний рейс до Катові це з Києва на дату, яка вас цікавить можна замовити заздалегідь на сайті. Ця послуга дозволяє забронювати місце в автобусі, а сплату здійснити в будь-який час протягом двох діб. Попереднє замовлення квитків на рейси до Катовіце здійснюється шляхом заповнення спеціальної форми – листа бронювання, після чого на адресу електронної пошти надходить лист зі вказівкою унікального номеру, за яким і здійснюється оплата в будь-якому зручному для вас місці: офісі компанії, банківському терміналі або касі агенції. Якщо сплата замовлення не була здійснена в строки, система автоматично переведе одиницю перевезення (місце) із заброньованого в вільне. При цьому, ніяких штрафних виплат клієнт не сплачує. Замовлення квитків на автобуси до Катовіце з Києва приймаються цілодобово в автоматичному режимі.


 

Міжнародний автобус Київ – Катовіце

 

Міжнародні автобусні рейси до Катовіце здійснюються регулярно щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі. З Києва відправляються з зупинки "Дачна", яка розташована на проспекті Перемоги 142, яка обслуговує міжнародні автобуси до Польщі, в тому числі й до Катовіце.

Якість поїздки відповідає європейським стандартам пасажирських перевезень. Всі автобуси, які здійснюють міжнародні рейси до Катові це, мають незалежну підвіску та плавний хід, об лаштовані комфортабельними кріслами з відкидними спинками, кондиціонером, відео та аудіо системами, туалетом, кавоваркою, холодильником.

Маршрут прямування автобусу "Київ-Катовіце": відправлення з Києва о 14:00, зупинка в Житомирі через 2,5 години о 16:30, в Рівне через 6 годин (20:00), у Львові через 9,5 годин (23:30). Територією Польщі автобус прямує через Жешув о 8:30, Тарнув о 10:00, Краків об 11:30 та кінцева зупинка – Катовіце о 13:00. Загалом , час у дорозі складе трохи менше доби.

Більш добірна інформація про графік руху та маршрут міжнародних автобусів до Катові це з Києва доступна на сайті. Також ви можете отримати інформацію про час перебування в дорозі, вартість проїзду та вільні для продажу місця.

подробнее