+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"410964ce93bc8ece03610d44fa235f8e"}

Квитки на автобуси в Будапешт

 

Купити квиток на автобус в Будапешт з Києва або зі Львова можна сайті, заповнивши всі поля онлайн-форми замовлення квитків і сплативши його кредитною карткою. Продаж квитків на міжнародні рейси в Будапешт проводиться також в офісі компанії, банківських терміналах самообслуговування, касах банку і турагентств.

 

Ціна квитка на автобус Київ-Будапешт дозволяє заощадити на поїздці в Угорщину. Якщо купити квиток заздалегідь по Інтернету на сайті, Ви зможете скористатися нашою системою знижок - для пільгових груп пасажирів (студенти, пенсіонери, діти), також у разі купівлі декількох квитків відразу або скориставшись тарифом "Раунд-тріп" на квиток назад.


 

Забронювати квитки в Будапешт

 

Замовити квиток на автобусний рейс в Будапешт на відповідну дату відправлення потрібно заздалегідь на сайті. Ця послуга дозволяє забронювати пасажирське місце, а оплату провести протягом доби. Попередньо можна замовити квитки на автобус, а також авіаквитки або квиток на поїзд. Бронювання відбувається шляхом заповнення спеціальної форми на сайті, інформація з якої переноситься в лист бронювання, після чого на адресу електронної пошти приходить лист з унікальним номером, за яким і проводиться оплата в будь-якому зручному для Вас місці: офісі компанії, банківському платіжному терміналі або касі агентства.

Замовлення квитків на автобуси в Будапешт приймаються цілодобово в автоматичному режимі.


 

Регулярний автобусний маршрут в Будапешт

 

Інформація про графік і маршрут руху міжнародних автобусів в Будапешт з України доступна на сайті. Також, Ви можете дізнатися час у дорозі, ціну проїзду і наявність доступних до продажу квитків на міжнародні автобуси, які відправляються найближчі дні.

Автобусні рейси в Будапешт з Києва та Львова здійснюються регулярно. Якість поїздки відповідає європейським стандартам пасажирських перевезень. Всі автобуси в Угорщину які здійснюють рейси в Будапешт, мають незалежну підвіску і плавний хід, обладнані комфортабельними кріслами з відкидними спинками, кондиціонером, відео-та аудіо, туалетом, кавоваркою, холодильником.

подробнее