+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"bdd12a683c9db77cdcc34d8f85a274c6"}

Квитки на автобуси Херсон - Кельн

Купити квиток на автобус в Кельн з Херсона можна сайті, заповнивши всі поля онлайн форми замовлення квитків і сплативши його кредитною карткою. Продаж квитків на міжнародні рейси до Німеччини також проводиться і в офісі компанії.

Ціна квитка на автобус Херсон-Кельн дозволяє заощадити на поїздці до Німеччини. Якщо квиток купити заздалегідь по Інтернету на сайті, Ви зможете скористатися нашою системою знижок - для пільгових груп пасажирів (студенти, пенсіонери, діти), у разі купівлі декількох квитків або скориставшись тарифом " раунд - тріп ", на автобуси з Німеччини в Україну Ви також можете заощадити.

 

 

Забронювати квиток на автобус в Кельн з Херсона

Замовити квиток на автобусний рейс в Кельн з Херсона на цікаву для Вас дату відправлення можна заздалегідь на сайті. Ця послуга дозволяє забронювати місце в автобусі, а оплату здійснити протягом доби. Попереднє замовлення квитка відбувається шляхом заповнення спеціальної форми - листа бронювання, після чого на адресу електронної пошти приходить лист із зазначеним унікальним номером, за яким і проводиться оплата в будь-якому зручному для Вас місці: офісі компанії, банківському терміналі або касі агентства. У тому випадку, якщо, по закінченні відведеного часу, плата замовлення не виконана, ніяких штрафних виплат з клієнта не вимагатимуть. Замовлення квитків на автобуси в Кельн приймаються цілодобово в автоматичному режимі.

 

 

Автобуси Херсон- Кельн

Інформація про графік і маршрут руху міжнародних автобусів у Кельн з Херсона доступна на сайті. Також, Ви можете дізнатися час, проведений в дорозі, ціну проїзду і доступні до продажу квитки.

Міжнародні автобусні рейси сполученням Херсон-Кельн здійснюються регулярно. Якість поїздки відповідає європейським стандартам пасажирських перевезень. Всі автобуси, які здійснюють міжнародні рейси до Німеччини, мають незалежну підвіску і плавний хід, обладнані комфортабельними кріслами з відкидними спинками, кондиціонером, відео аудіо, туалетом, кавоваркою, холодильником.

Центральний автовокзал Херсона обслуговує міжнародні автобуси до Німеччини, у тому числі і в Кельн. Рейси виконуються з центрального автовокзалу, що розташований за адресою: вул. Будьонного 1.

Маршрут та прямування автобуса "Херсон-Кельн" проходить через Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів, а далі через німецькі міста Котбус-Берлин-Гамбург-Бремен-Оснабрюк-Лейпциг-Магдебург-Брауншвейг-Ганновер-Билефельд-Дортмунд-Ессен-Дюссельдорф-Кельн.

 

подробнее