{"salt":"b24dd31e8b1b3f9b8829fb1b615bbb91"}

Авіаперельоти в Грузію з України здійснюють десятки авіакомпаній, при чому не тільки з Києва, а й з усіх великих міст України: Севастополя, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Ужгорода, Харкова та ін При покупці авіаквитків в Грузію на нашому сайті, Ви можете скористатися послугою попереднього бронювання авіаквитка з його подальшим викупом або оплатити замовлення карткою. Також Ви можете купити у нас квитки на поїзд, внутрішні чи міжнародні автобуси, або замовити трансфер між аеропортом і будь-яким населеним пунктом. Зробити Вашу поїздку в Грузію дешевшою допоможе гнучка система знижок, якими Ви можете скористатися.

 

Замовити авіаквитки в Грузію

 

На сайті Ви зможете не тільки придбати авіаквитки в Грузію, а й дізнатися розклад вильоту літаків та наявність вільних місць абсолютно безкоштовно. Замовлення авіаквитків можна оформити на сайті або по телефону. Для попереднього планування поїздки має сенс заздалегідь підібрати відповідний рейс літака, час і дату вильоту, клас обслуговування і авіатариф. Для цього у Вас є можливість отримати всю довідкову інформацію про умови пасажирських авіаперевезень обраної авіакомпанії та умови повернення грошей у разі перенесення вильоту.

 

Купити авіаквитки в Грузію

 

Для того, щоб купити авіаквиток, потрібно ввести в форму пошуку країну, місто і бажану дату вильоту і натиснути кнопку "Пошук".

За кілька секунд пошукова система обробить Ваші дані і видасть кілька авіарейсів в Грузію на задане число (дату) поїздки, починаючи з найдешевших варіантів зверху списку і до дорожчих.

У Вас є можливість відразу замовити авіаквиток в обидві сторони в Грузію з України і назад, або з Грузії в будь-яку іншу країну світу. При цьому доступний вибір не тільки країни та міста прибуття, але і аеропортів прибуття, якщо їх декілька.

Після того, як Ви виберіть оптимальний авіарейс в Грузію, клас і кількість місць, Вам потрібно забронювати квиток і вибрати зручний спосіб оплати. Ця послуга абсолютно безкоштовна. При бронюванні квитка обов'язковим пунктом є прочитання умов здійснення угоди: умови викупу квитка, умови даного тарифу, правила повернення або обміну квитка.

Бронювання авіаквитків не означає їх обов'язковий викуп, послуга абсолютно безкоштовна, умови покупки можуть бути змінені за вашим бажанням, або скасована без будь-яких штрафів. У ціну авіаквитка в Грузію вже включені всі стандартні платежі - тариф, сервісний збір аеропорту, комісія за виписку авіаквитка.

Після того, як Ви підтвердили бронювання місця, на Вашу електронну пошту, яку потрібно обов'язково вказувати при заповненні полів форми замовлення, повинно прийти лист з підтвердженням бронювання замовлення.

Якщо у Вас виникають питання щодо того, як забронювати квиток в Грузію, де і як його викупити, зателефонуйте в нашу службу підтримки і отримаєте детальну безкоштовну консультацію.


 

Оплата авіаквитків онлайн

 

Завдяки впровадженню технології "електронний квиток", на нашому сайті доступна оплата авіаквитків по інтернет за допомогою банківської картки через еквайрінг. При цьому кожен покупець отримує квиток на Вашу електронну адресу, після чого необхідно очікувати дзвінка від служби підтримки авіакомпанії. Електронний авіаквиток бажано роздрукувати і пред'являти при посадці на рейс, але не обов'язково. У деякий випадках, після оплати квитка клієнт отримує повідомлення на свій мобільний телефон.

У цьому повідомленні міститься вся необхідна інформація для реєстрації на авіарейс в аеропорту, при цьому немає необхідності роздруковувати квиток, достатньо просто показати мобільний телефон з текстом повідомлення співробітнику біля стійки реєстрації, що істотно прискорить процес пошуку та авторизації пасажира.

 

Найпопулярніші авіарейси літаків в Грузію

 

Найдешевші авіаквитки в економ-класі користуються найбільшою популярністю, їх швидше за все розкуповують, тоді як переліт в бізнес і першому класі більш комфортний. Система видає пропозиції практично всіх авіакомпаній, які здійснюють регулярні рейси в Тбілісі і інші міста Грузії.

Якщо Ви зробите бронювання квитка та на нашому сайті, з подальшим викупом в офісі, терміналі або касі туристичні агенції, Ви отримаєте електронний авіаквиток, який відповідає вимогам Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

Якщо з якихось причин вам потрібно зробити повернення квитка або його заміну, зверніться в агентство, де були куплені авіаквитки , контактні дані якого вказані в листі-підтвердженні бронювання.