+38 (044) 581-33-99, +38 (050) 450-65-73, +38 (067) 351-37-84, +38 (093) 170-16-64

служба поддержки

{"salt":"8bfc7ecaf0b52a4df93ccc9e4b6c6d79"}

Квитки на всі види транспорту

 

Безкоштовне бронювання квитків на автобуси, літаки і поїзди

 

Для замовлення квитка необхідно вказати у формі онлайн замовлення

 

1. Місто відправлення

2. Місто прибуття (система автоматично визначить пункти прибуття - вокзали і аеропорти)

3. Дату відправлення

 

Натисніть кнопку Пошуку

 

Підключення до транспортного сервера буде виконано автоматично, і вже далі можна вибрати рейс, залежно від часу відправлення чи ціни на квитки.

 

Виберіть рейс в залежності від міста, виду транспорту, пункту прибуття або вокзалу.

 

Кнопка "Купити або забронювати" виводить додаткові форми для внесення персональних даних.

Більш детальну інформацію дивіться на сторінці бронювання.

 

При оформленні квитка необхідно точно вказувати номер телефону та адресу e-mail - адже тільки в цьому випадку служба підтримки зможе зв'язатися з Вами при необхідності, або надати додаткову інформацію.

Запит на можливі знижки необхідно вказувати в первинній формі вибору.

Після бронювання, на вказану Вами адресу електронної пошти (е-mail) автоматично надсилається повідомлення з листом бронювання (а після оплати - електронний квиток), в якому будуть вказані всі необхідні дані.

 

Доступно декілька способів оплати замовленого квитка:

 

1. оплата за номером листа бронювання через платіжні термінали "bnk.ua/Банк24", після бронювання на сайті.

2. банківською карткою через еквайринг на сайті (онлайн оплата Visa/Mastercard).

3. в офісі служби підтримки клієнтів Компанії І-Тревелс (див. Контакти).

4. купівля (автобусного) квитка безпосередньо в платіжних терміналах "bnk.ua/Банк24".

5. в мережі туристичних агентств і касах по всій Україні (див. каси партнерів).

 

Зверніть увагу, що бронювати можна тільки якщо до поїздки залишається більше 2-х днів, а оплачувати бронювання потрібно в термін вказаний в листі бронювання.


 

Квитки на пасажирський транспорт

 

На сайті підключений модуль універсальної пошукової системи перевезень усіма видами транспорту, як певного виду з прямими рейсами, так і в комбінаціях. За відсутності перевезень між населеними пунктами або відсутності місць на рейсі (на певну дату), система автоматично запитує альтернативний варіант проїзду.

 

На сайті можна отримати більш детальну інформацію про те як доїхати в те чи інше місто в Україні або в Європі, який літак летить в потрібний аеропорт або скільки коштує квиток. Також можна дізнатися скільки коштує квиток, де його можна купити, але при цьому вибрати найнижчі ціни при замовленні поїздки туди-назад, і все це пасажир може знайти у відповідних розділах сайту. Ми прагнемо, щоб покупка авіа, автобусних або залізничних квитків була зручна, і частіше надавалися знижки для студентів, дітей, людей похилого віку (пенсіонерів), груп, компаній і багато інших.

 

Не залежно від того, чи хочете Ви подорожувати на поїзді, літаку або автобусі, на нашому сайті Ви можете купити зворотний квиток на будь-який вид транспорту.
Отримати детальну інформацію про те, яким транспортом можна доїхати в потрібне місто можна на сайті, а також як швидше добратися і які квитки дешевше. Для цього у формі пошуку можете задати країну і міста відправлення і прибуття, вибрати оптимальний варіант поїздки з усіх представлених варіантів, а далі замовити квиток шляхом заповнення форми бронювання.

 

Купити квиток на потяг чи автобус з Києва тепер набагато простіше, при цьому сервіс дає можливість порівняти вартість різних видів транспорту. Для пасажирів, які цінують свій час можна забронювати авіаквиток, або одразу замовити авіа переліт – онлайн.
Недорогий квиток - це можливо не завжди економна поїздка, але завжди комфортний автобус, швидкий поїзд чи дешевий переліт на літаку, і всі ці можливості дає пряме інтерактивне підключення до транспортного сервера.

 

Наш онлайн сервіс - це власні передові технології Інтернет продажів, розроблені власними висококваліфікованими фахівцями до якого ми запрошуємо приєднається всіх учасників ринку пасажирських перевезень, для того щоб клієнт міг вибирати кращі цінові пропозиції.

 

Пошукова форма дозволяє вибрати країну з усіма населеними пунктами або конкретний населений пункт в який потрібно доїхати, при цьому дає можливість порівняти ціни та час у дорозі.

Вибір дати може бути як для поїздки в одну сторону, так і для зворотної. Для перегляду рейсів у зворотному напрямку зробіть позначку біля календаря з датою для зворотної поїздки і виберіть зворотну дату.

У рядку "Квитки" виберіть необхідну кількість квитків, включаючи дітей.

У розділі "перевірка знижок" необхідно внести первинні дані пасажирів, щоб система автоматично перевірила наявність знижок, згідно внесених даних та існуючих для них знижок і тарифів.

 

Далі слідує вибір видів транспорту. Потрібно відзначити "галочкою" ті види транспорту, на які необхідно зробити запит в онлайн систему.

Рекомендуємо вибирати не більше двох видів транспорту, адже через велику кількість видаваної інформації потрібно буде дочекатися повного завантаження.

Також можна вказати пошук варіантів з пересадкою. Ця функція особливо корисна при малій частоті виконання рейсів між населеними пунктами або за відсутності їх, і особливо при дефіциті місць на прямих рейсах в період туристичного сезону.

 

Після натискання кнопки "Пошук рейсів", система починає перевіряти наявність місць та вартість квитків згідно внесених раніше даних. Результати пошуку видаються дискретно в міру обробки інформації. Максимальний час обробки інформації зазвичай становить 5-10 секунд, але складні запити комбінованих перевезень можуть обчислюватися до декількох хвилин. Про те, що пошук і обробка ще відбувається, не дивлячись на вже видані перші результати, вказує робота "прогрес бару" - динамічної картинки завантаження даних. Робота цього "бігунка" закінчується разом із закінченням процесів пошуку.

 

В результаті пошуку в рядках пропонуються варіанти поїздок з максимально можливою інформацією про вид транспорту, маршрут, транспортний засіб, графік відправлення і прибуття, про повну вартість за всі квитки, а також вокзали відправлення кожного виду транспорту та адреси прибуття. Стикувальні рейси і варіанти зворотних рейсів об'єднані єдиними блоками. Саме з усіх рейсів трьох видів пасажирського транспорту можна підібрати більш дешеві квитки, якщо питання ціни особливо актуальне, або навпаки, вибрати люкс або бізнес клас для відряджень.

 

Це і є особливе нововведення, при якому рівень комфорту кожен підбирає собі самостійно, згідно своїх бажань, переваг і можливостей.


 

Пасажирський транспорт у сфері Туризму

 

Єдина універсальна система, що поєднує різні види транспорту особливо зручна для планування та формування самостійної подорожі. Подібні технології тільки впроваджуються в туризмі. Найбільші онлайн туроператори світу (онлайн тревел едженсі - ОТА) поки пропонують в основному можливість бронювання поїздок тільки окремими сегментами, що не дуже зручно кінцевому користувачеві. Наше рішення для мандрівників - це спроба не тільки дати можливість самостійно формувати поїздку або переліт, але і явна оптимізація подорожі. У систему закладені алгоритми підбору стикувань за часом очікування на вокзалі, часом прибуття і відправлення, пошуку найбільш дешевих квитків і можливість вибору прийнятних видів транспорту. Подальший розвиток функціоналу лежить в основі розвитку самостійного туризму, який все більш і більш популярний у світі.

 

Але розвиваючи кількість послуг сервісу, ми прагнемо надати і подальше перевезення до кінцевого пункту відпочинку: курорти Таїланду, інші міста і центри туризму. У зв'язку з тим, що авіарейси в Бангкок виконуються з аеропорту Бориспіль, багатьом жителям України буде зручно через пошукову систему зробити запит можливість поїздки зі Львова, Одеси, Дніпропетровська, Харкова та інших міст в Китай, Сінгапур, Індію, В'єтнам, ОАЕ, Шрі-Ланку, Мальдіви, Малайзію, Індонезію, Домінікану і навіть отримати інформацію про наземну частини поїздки та авіа переліт.

 

Самостійний туризм торкнувся і таких популярних напрямків як поїздки з українських міст до Туреччини, Єгипту, Тунісу, Марокко, Емірати і Чорногорію. Особливо популярним для українців є авіарейси та автобусні поїздки до Болгарії, досить зробити пошук з Харкова, Запоріжжя, Сум, Львова в Бургас, Варну або Софію. У різні міста і зони відпочинку Болгарії будуть запропоновані авіаквитки на чартер або автобусні квитки як на прямих рейсах, так і з пересадками через Київ та Одесу. Таким чином, кожен турист має можливості вибору поїздки практично щодня.

 

Взимку, особливу популярність має гірськолижний туризм. До багатьох гірськолижних курортів Австрії, Фінляндії, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Словаччини, а також до гірськолижних баз Попрада, Любляни, Зальцбурга, Банско, Закопане, Відня, і навіть Карпатських і Закарпатських гірськолижних баз (Верховина, Буковель, Хуст, Косів) можна доїхати автобусом з Дніпропетровська, Полтави, Києва. Мультимодальні пасажирські перевезення комбінують транспорт для поїздки в різні країни і міста світу, будь то поїзд і літак, або чартерний рейс літака з трансфером та автобусами далекого прямування.

 

Унікальна можливість з'явилася і для подорожуючих паломників з Ізраїлю до Умані. Так, до перельотів з Тель-Авіва до Києва чи навіть у Вінницю можна одразу придбати наземну частину подорожі до Умані. До перельоту з аеропорту Бенгуріон до аеропорту Бориспіль можна одразу підібрати автобус до Умані з часом стикування від однієї години причому прямо з аеропорту або через Київ.

 

Враховуючи багаторічні зв'язки між Україною і Білорусією, щорічно сотні тисяч туристів з Мінська, Гомеля та інших міст їдуть або летять до Криму на відпочинок. Всім бажаючим відпочити буде не достатньо авіаквитків і квитків на поїзд, тому для подорожі можна забронювати комбінований варіант який включає поїзд, автобус і літак з пересадками в Києві, Одесі, Дніпропетровську, але якщо потрібно буде проїхати далі до курортів, готелів і пансіонатів Криму, наприклад в Севастополь, то тільки лише з пересадками на різні види транспорту.

 

Аеропорт Львів і Київ приймають велику кількість авіапасажирів, що їдуть з Канади і США в міста західної України: Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород і Луцьк. Для всіх пасажирів з Нью-Йорка, Вашингтона, Чикаго, Торонто, Монреаля і Ванкувера є можливість одразу бронювати квитки на поїзд з проміжним автобусним транспортом з аеропорту Бориспіль до Києва, а далі їхати до Львова, Запоріжжя, Одесу, але одразу замовити авіаквитки і трансфер регулярними рейсами.

 

У північному напрямку від Києва до Москви і центральну частину Росії виконується велика кількість регулярних рейсів усіма видами транспорту. Виконуються авіарейси з Борисполя і Києва у всі московські аеропорти: Внуково, Домодєдово і Шереметьєво. Більше 6 складів поїздів щодня курсують між центральним залізничним вокзалом Києва та Московським залізничним вокзалом. Також більше 5 автобусних щоденних рейсів виконуються в столицю Росії і деякі інші міста. Але як доїхати з Москви далі в Нижній Новгород, Липецьк, Тверь, Рязань, Казань, Волгоград і Ростов, і навіть інші міста центральної частини Росії - можна дізнатися на сайті, всього лише вибравши рейс. Досить поставити відповідний пошук і система самостійно звернеться із запитом до транспортного вузла Москви і видасть оптимальні результати для поїздки або перельоту.

 

Стійкі транспортні зв'язки існують не тільки між Києвом і Москвою, тому система стикувань у транспортних вузлах України та Росії, може підібрати поїздку зі Львова до Ростова, в Краснодар через Маріуполь. До того ж проведення Олімпіади в Сочі ініціює підвищені пасажиропотоки і дефіцит квитків, тому користувачі Інтернет отримують альтернативну можливість самостійно відвідати цей захід, забронювавши квитки зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси на потяги або автобуси як прямими рейсами, так і з пересадками в Херсоні та Миколаєві.

 

Розвиток нових технологій резервування автобусних, залізничних та авіаквитків розвивається з кожним роком і надає все нові і нові можливості для самостійного вільного переміщення усіма можливими видами транспорту, а це означає, що нові послуги в сфері туризму стають все більш доступними для всіх.

 

Бажаємо всім цікавих і безпечних поїздок, а рівень комфорту кожен підбере собі самостійно, згідно своїх уподобань і можливостей!


 

Квитки на автобуси

 

В Україні достатньо сильно розвинений автобусний транспорт. Автобуси в Україні виконують важливу соціальну та інфраструктурну роль. Автобусні маршрути з'єднують всі населені пункти - міста і села України. Автобусний транспорт доступний для всіх верств населення, адже автобусні квитки найдешевші. Пасажирські автобусні перевезення в Україні - ліцензована діяльність і суворо контролюється державою, тому відповідь на питання "скільки коштує проїзд на автобусі?" - Буде очевидною: "доїхати можна недорого", але при цьому завжди безпечно і комфортно.

 

Місто Київ, як столиця України володіє розвиненою транспортною інфраструктурою. Також, це багатомільйонне місто і щодня автобусним транспортом прибуває і відправляється близько 50 тисяч осіб, тому такі великі транспортні потоки обслуговує більше 7-ми автостанцій і Центральний Автовокзал Києва (ЦАВ). Для кожного автовокзалу визначена категорія обслуговування і територіальне розташування в Києві. Це багато в чому визначає територіальні напрямки рейсів: місце прибуття автобусів міжобласних маршрутів в Київ і відправлення автобусів з Києва в різні регіони України. Категорія автостанцій впливає на розмір станційного збору і, звичайно ж, на вартість автобусного квитка. Залежно від довжини маршруту, автобуси виїжджають з різних автостанцій Києва, але також враховується рівень комфорту для пасажирів. Продаж квитків на автобуси, що відправляються з обласних центрів України, здійснюється онлайн на сайті, а також в офісі компанії.

 

Квитки на автобуси по Україні

 

Україна - дуже велика європейська держава, яка має розвинену мережу автодоріг для пасажирського транспорту. Кожне місто в Україні має автовокзал або автостанцію, а враховуючи не повне покриття території країни залізничним транспортом, часто автобуси є єдиним засобом пересування. Центральний Київський Автовокзал - один з найбільших автовокзалів України розташований на проспекті Науки, 1/2, і Московська площа, 3, біля станції метро "Деміївська". Географія обслуговування автобусних рейсів, що відправляються з автовокзалу - практично вся Україна. На центральний автовокзал приїжджають автобуси з більшості областей України і з Криму. Більше половини міжнародних автобусів відправляються саме з центрального київського автовокзалу.

 

На східному напрямку багато автобусних рейсів з центрального вокзалу проходять через Південний міст Києва і слідують по "харківській трасі" з Києва до Харкова. На сайті також можна замовити квитки на автобус з Києва в Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтаву, Черкаси, Кіровоград, Маріуполь та інші міста. Через східні регіони проходять регулярні автобусні рейси до Росії, зокрема в Москву, Ростов і Волгоград.

 

У західному напрямку, з автовокзалу великі автоперевізники щодня відправляють регулярні міжміські автобуси в Трускавець, Дрогобич, Рівне, Чернівці та Луцьк. У Західний регіон з Києва пасажири їздять автобусом на зимовий гірськолижний відпочинок, а влітку в мальовничі Карпати. В історичні та культурні центри західної України виконуються автобусні рейси до Львова, в Івано-Франківськ та Ужгород. При цьому Львів є одним з великих транспортних центрів країни, тому спостерігається інтенсивний транзитний пасажиропотік зі Львова в більшість країн західної та східної Європи.

 

Географія маршрутів пасажирських автобусних перевезень зі столиці покриває більшість великих міст України.

 

Для отримання інформації про наявність рейсів і ціну на квитки необхідно скористатися системою онлайн бронювання, яка надає докладну інформацію про регулярність руху автобусів по Україні. При цьому купуючи квитки на автобуси в будь-яке місто України чи Криму можна одразу купити квиток на зворотний рейс з відправленням в будь-якому іншому місті.

 

Зразки квитків:

 

Зразок 1 - квиток на автобус, проїзний документ. Надається клієнтові при оплаті в офісі компанії.

Зразок 2 - квитанція при оплаті через банківський платіжний термінал - bnk.ua. Необхідна для оформлення.

Зразок 3 - Лист бронювання (з унікальним номером) для оплати через термінали, каси і турагентства.

Зразок 4 - Маршрутний лист пасажира (Електронний квиток). Слід обов'язково роздрукувати після оплати банківською карткою на сайті.

Зразок 5 - Квитанція про оплату через банк. Необхідна при оформленні квитка.

 

За 2 дні і більш можна забронювати, замовити і після - викупити квитки.

За 1 день до відправлення можлива покупка квитка на автобус у платіжних терміналах, турагентствах або в офісі компанії.

 

Точні відомості про рейси і ціни на проїзд дивіться в онлайн системі. Продаж квитків здійснюється на автобуси в більшість міст України та багато європейських міст і держав.

 

Квитки на міжнародні автобуси

 

Географія міжнародних автобусних перевезень більшою мірою залежить від регіону, наприклад західні області України мають напрямки в західну Європу, а зі східних областей найчастіше їздять в Росію, Білорусь і деякі інші країни. Але проте на літній сезон відкриваються рейси з Одеси до Кракова і Парижа.

 

Львів є одним з великих транспортних центрів країни, тому спостерігається інтенсивний транзитний пасажиропотік зі Львова до Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Греції, при цьому через інші міста західної України їздять автобуси в більшість країн західної та східної Європи. Відповідно більшість пасажирів з інших регіонів, їдуть в Європу саме через великі міста західної України. Планування міжнародних поїздок істотно полегшує транспортний сервер і онлайн система на сайті, яка дає можливість купити квитки на міжнародні автобуси за дуже прийнятними цінами і знижками, але також спланувати поїздку на різних видах транспорту з пересадками не тільки в Україні, але і в Європейських країнах.

Міжнародні автобуси дають можливість за відносно низькими цінами подорожувати Європою, наприклад, доїхавши до Кракова або до Варшави, далі можна відправиться до Праги, Риму, Берліну, Відня або влаштувати європейське турне через Італію, Словаччину, Чехію, Німеччину, Францію, Угорщину, Голландію, а завершити свою поїздку в Іспанії або Греції. Регулярні міжнародні рейси сприяють зручному проїзду між країнами Шенгенської зони та іншими державами.

 

Зі східних областей України відправляються переважно рейси до Росії та Білорусі, серед яких стабільним попитом користуються квитки до Москви і Мінська. Також Південний регіон і півострів Крим володіють стабільними транспортними потоками в найближче зарубіжжя, в Росію, Молдавію, Болгарію, серед яких особливим попитом користуються рейси до Кишинева і Софії, а також численні курортні міста цих країн.
Важливо: для поїздок за кордон необхідно вказувати дані закордонного паспорта і Візу, а ім'я та прізвище повинні бути вписані латинськими буквами.

 

Авіаквитки онлайн

 

Авіаційний пасажирський транспорт є самим прогресивним і технологічним напрямом у пасажирських перевезеннях. Літаками користуються якщо потрібно за короткий час дістатися до іншої країни або навіть континенту. Авіаційні пасажирські перевезення здійснюють сотні авіакомпаній по всьому світу, тому покупцеві потрібно всього лише визначитися з вибором авіакомпанії і класу обслуговування.

На сайті можна не тільки придбати авіаквитки, але і дізнатися час вильоту, наявність вільних місць, умови та багато іншого абсолютно безкоштовно. Замовлення авіаквитків можна оформити на сайті або по телефону. Для попереднього планування поїздки має сенс заздалегідь підібрати відповідний рейс літака, час і дату вильоту, клас обслуговування і авіатариф. Для цього у Вас є можливість отримати всю довідкову інформацію про умови пасажирських авіаперевезень обраної авіакомпанії та умови повернення грошей у разі перенесення вильоту.

 

Для того, щоб забронювати авіаквиток - потрібно ввести у форму пошуку: місто та бажану дату вильоту і натиснути кнопку "Пошук". За кілька секунд пошукова система обробить дані і запропонує на вибір кілька авіарейсів саме на задане число (дату), починаючи з найдешевших варіантів зверху списку і до дорожчих (у бізнес-клас). Одразу ж буде можливість замовити авіаквиток в обидві сторони з України і назад, або в будь-яку іншу країну світу. При цьому доступний вибір не тільки країни та міста прибуття, а й аеропортів прибуття, якщо їх декілька. Як додатковий сервіс для пасажирів літаків, на сайті пропонуються квитки на регулярні автобуси в аеропорти України та Польщі, зокрема: у Бориспіль, Одесу, Краків і Вроцлав.

 

Найбільшою географією вильотів пасажирських літаків володіє "Міжнародний аеропорт Бориспіль", з якого здійснюється найбільша кількість вильотів регулярних і чартерних авіалайнерів. На літаки з Борисполя здійснюється продаж авіаквитків в Європейські країни, деякі міста Росії і східної Європи, в країни Азії та Північної Америки - США і Канаду. Найбільшим попитом користуються авіаквитки на прямі рейси, з причини зручності, але в більшість аеропортів світу можна долетіти тільки з пересадками. Також важливим чинником є ціна квитка, адже не завжди авіаквитки на прямий рейс літака з Києва будуть коштувати дешевше, тому більшість пасажирів розглядають рейси з пересадками через АмстердамЛондонПариж, Мюнхен, Москву або Афіни, віддаючи перевагу більш низьким цінам.


Електронні квитки

 

На сьогоднішній день поняття Електронного квитка законодавчо недостатньо закріплено, проте, даною формою оформлення проїзних документів користуються багато компаній перевізники протягом вже не перша десятка років.

Наприклад, електронні квитки оформляються більшістю міжнародних авіакомпаній по всьому світу вже більше 20 років.
Можна сказати, що електронний квиток вже досить часто використовується в різних областях пасажирських перевезень, але при цьому дублюється в документарній формі.

 

Що таке Електронний квиток:

Електронний квиток - це електронна форма замовлення, яка застосовується замість звичного документарно-паперового оформлення.
Замовлення місця на автобус, літак або поїзд відбувається за звичайною процедурою, але інформація про поїздку зберігається в інформаційній базі даних онлайн систем у вигляді цифрового запису.

Електронний квиток є повноцінним документом, що підтверджує договір перевезення між пасажиром і компанією-перевізником.

Електронний квиток - це такий же документ, але в "не паперовій" формі, і при цьому додатково, надається виписка з реєстру замовлень яку можна легко перевірити за допомогою підключення через Інтернет.

 

Основна відмінність - у зручності:

Квиток неможливо забути, втратити або фізично знищити.

Квиток оформляють через Інтернет.

Електронний квиток не вимагає поїздки в касу і втрат часу на очікування в черзі.

Оплачується будь-яким способом.

Сам процес замовлення квитка достатньо простий і дає можливість самостійного підбору відповідного рейсу, за часом і датою.

 

Замовлення квитків обробляються в онлайн системі на сайті.

На адресу e-mail одночасно з повним оформленням замовлення буде відправлена копія листа бронювання.

Збережіть номер замовлення для подальшої оплати, якщо Ви будете оплачувати в платіжних терміналах або касах агентств.

Після надходження оплати квиток миттєво змінює статус і буде закріплений за пасажиром.

 

Якщо оплачувати білети одразу з банківської платіжної картки - то можна буде отримати на свій і-мейл - лист пасажира, який вже буде квитком.

Найважливішим відмінністю електронного квитка є те, що при посадці в автобус обов'язково потрібна роздруківка, але не завжди потрібно наявність спеціального паперового бланка з каси, а перевізник вже може мати дані про пасажира і, при необхідності, може зв'язатися для уточнення даних.

 

Глобальні інформаційні технології звичайно ж постійно удосконалюються і вже незабаром варто очікувати альтернативних нововведень.

 

Будь-які питання, які можуть виникнути у Вас щодо бронювання або купівлі квитків на сайті, ви можете задати, зв'язавшись зі службою підтримки онлайн системи. Ви отримаєте всю інформацію про авіарейси не тільки з Києва, а й зі Львова, Одеси, Дніпропетровська.


 

Про компанію


 

Інформаційно-сервісна система компанії І-Тревелс - забезпечує онлайн реалізацію пасажирських перевезень, об'єднує постійно зростаюче співтовариство транспортних компаній України.

У першу чергу ми створюємо інформаційний канал - від перевізника до його клієнта.

А по друге - сервіс по необхідному рівню і у відповідності з постійно зростаючими вимогами ринку.

 

Компанія І-Тревелс - це більш нова і найбільш прогресивна форма середовища E-Commerce в Україні, і безпосередньо контрольований інформаційний канал глобальної транспортної інфраструктури.

 

На сьогоднішній день, в перелік транспортних послуг компанії входить практично все, що пов'язано з пасажирськими перевезеннями:

Безпосередньо на сайті можна придбати авіаквитки в будь-яку країну світу, при цьому, залежно від тарифу та кінцевої вартості, вибрати квиток на літак серед регулярних або чартерних авіарейсів з можливою пересадкою на міжміські автобуси з аеропорту.

Можливість підібрати за вартістю квитки на автобус, в залежності від необхідної комфортності на обласних маршрутах або замовити квитки на регулярні міжнародні автобуси в багато міст Росії та Європи.

Вже можливо купити залізничні квитки онлайн, але при цьому, за допомогою служби підтримки можна спланувати складний маршрут, при якому з наявних рейсів підібрати персональний трансфер з аеропорту до залізничного вокзалу з подальшою пересадкою на поїзд, наприклад до Москви, Праги, або Берліна, і при цьому в першу чергу замовити квитки на міжнародні автобуси в Україну для зворотної поїздки.

Замовити трансфер в самому широкому діапазоні вартості, підсумкова ціна якого може бути порівнянна із звичайною чашкою кави або замовити автобус для групи пасажирів, але при цьому оплатити поїздку заздалегідь на сайті, незалежно від того, через які міста, аеропорти або вокзали Ви плануєте подорож.

Після будь-якого замовлення роздрукувати електронний квиток і в потрібний день відправлятися в аеропорт, на вокзал або прямо на посадку в автобус, але при цьому замість зайвих витрат заздалегідь купити найдешевші квитки і далі планувати майбутні подорожі, які будуть обходитися вже дешевше.

 

Все це є нашим власним досягненням, і ми з задоволенням пропонуємо цим скористатися.

 

Ми не тільки раді Вам допомогти, але вже готові забезпечити Вашу поїздку, адже за родом своєї діяльності - це наше основне завдання, до якого ми підходимо з максимальною відповідальністю.