ßíäåêñ.Ìåòðèêà
rus ukr eng de

Партнерська програма для сайтів. Зарабіток для вебмайстрів


Шановні колеги!


Компанія «І-Тревелc» рада запропонувати Вам спеціально розроблену нами партнерську програму.


Ви зможете отримувати додатковий прибуток завдяки простому розміщенню посилання на Вашому сайті. Крім очевидної фінансової вигоди, це надасть Вам можливість розширити коло відвідувачів, а також урізноманітнити тематику та функціонал сайту.


На сьогоднішній день з компанією «І-Тревелс» співпрацюють вже близько тисячі партнерів.


Ми пропонуємо всім без винятку Інтернет-ресурсам підключити персоналізований модуль "Всеукраїнська система онлайн бронювання квитків" на дуже вигідних умовах.


Від Вас не потрібно ніяких додаткових дій - просто розмістіть посилання на Вашому сайті та почніть отримувати гроші.


Так, наприклад, Ви будете отримувати комісійні в розмірі 3% від вартості квитка за кожен придбаний через Ваш сайт квиток на автобус.


До програмно-апаратного комплексу вже підключені сотні перевізників. Це і автотранспортні компанії, що здійснюють як міжнародні, так і внутрішні автобусні рейси, і авіакомпанії, і система "Української Залізниці", і мережа державних автостанцій.


На даний момент, продаж вже здійснюються через відділення ПриватБанку, термінали «Банк24» банку «Національний кредит», мережу турагентств, які співпрацюють з компанією «І-Тревелс», web-портали та Інтернет-сайти. Не втрачайте і Ви свій шанс заробляти швидко та без зайвих зусиль.


Після підписання Вами Партнерського договору, відвідувачі Вашого сайту отримають можливість придбати квитки на автобус, авіа та залізничні квитки, або оформити замовлення індивідуального трансферу. Ви ж, у свою чергу, будете отримувати комісію за кожен квиток, придбаний через Ваш сайт.


Партнерська програма для сайтів має на увазі персоналізацію форми бронювання. Це означає, що надане Вам посилання буде оформлене у фірмові кольори Вашого сайту. Крім кольорів, при переході за посиланням, клієнт також буде бачити Ваш логотип.


Перелік сайтів, які вже розмістили наші посилання або пошуковий модуль.


Партнери:


Авіакомпанія МАУ - flyuia.com


Анекс Тур - anextour.com.ua


SKY BUS "Політ" - skybus.kiev.ua


Роза Вітрів - rv.org.ua


Любосвіт - lyubosvit.kiev.ua


А також:


mega-travel.com.ua


utiaconsult.com


hottours.ua


alluretour.ua


avtovokzal.com.ua


tour.ua-football.com


marshrutka.com.ua


Partners

Також в програмі беруть участь міські портали і багато інших ресурсів.


Якщо Ви зацікавлені у співпраці, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: чи то електронною поштою, чи телефоном.


З повагою, ТОВ «І-Тревелс»
г. Киев, ул. Черновола, 12, БЦ "Lex", этаж 1, офис 1.
тел. +38 (044) 581-33-99
моб. +38 (050) 355-71-46
skype: GillbusUA