ßíäåêñ.Ìåòðèêà
rus ukr eng de

Оплата банківською платіжною карткою


Ви можете придбати квитки одразу насайті за допомогою платіжної картки Visa або Mastercard (любого банка емітента).


Для цього необхідна пластикова платіжна картка (середнього рівня і вище) та та достатня сума коштів на рахунку.


Комісия банка - 0%.


Після оплати через банківський еквайринг, що підключається автоматично при натисканні на кнопку "купити", безпосередньо на сайті, Ви зможете роздрукувати «маршрутный лист пасажира» автоматично надісланий на вказану Вами адресу електронної пошти, з яким вже можна буде вирушати в поїздку.


Після Оплати з Вами зв'яжеться служба підтримки клієнтів (обов'язково перевіряйте номер телефону, який ви вказуєте в якості контактного).


Інструкція по оплаті банківською карткою


Для покупки квитків на автобус необхідно вказати у формі онлайн замовлення:

1. місто відправлення

2. дату (бажаний діапазон дат)

3. місто прибуття (система автоматично підбере пункти прибуття)

Після цього натисніть кнопку - пошук і розклад.

4. Оберіть рейс в залежності від міста і автовокзалу.

5. Кнопка "забронювати" виводить додаткові форми для внесення контактних і персональних даних. Введіть всі необхідні дані: ПІБ, телефон, E-mail та ін.

Перевірте правильність заповнення.


Натисніть кнопку "Купити - Visa/Mastercard ".


Після натискання на кнопку "Купити" відкриється сторінка процесингового центру. На цій сторінці можна перевірити суму, яка буде списана з карткового рахунку, і після цього вказати дані про платіжну картку.


А саме: повний номер, дату закінчення дії картки. Ці дані є на лицьовій стороні платіжної карти. Це необхідно на випадок, якщо процесинговому центру знадобитися зв'язатися з власником платіжної картки.


В залежності від типу картки і вимог банку, що випустив карту, процесинговий центр вимагає від власника карти вказати CVV/CVС2 код. Цей код, з трьох цифр вказано на зворотному боці картки, на смузі для підпису.


Натисніть на кнопку «Оплатити»


Дочекайтесь повідомлення про результати проведення оплати.

Обов'язково роздрукуйте маршрутний лист пасажира (квиток).Важливо:

Ми не отримуємо дані Ваших кредитних карт, а в разі оплати в режимі онлайн на сайті дані не надходять до нас, а обробляються безпосередньо банком (еквайринг).Якими картками можна оплатити


Платіжні картки які дають можливість здійснювати платежі через Інтернет: Visa Classic, Visa Gold, Visa Internet; MasterCard Standard, MasterCard Mass, MasterCard Gold.


Інтернет платежі, дозволені для карт рівня Classic і вище. Можливо, що для цього буде необхідно оформити в банківському відділенні дозвіл на оплату банківською карткою в Інтернет, при цьому, звернувшись у своє відділення банку або надіслати запит в системі онлайн-банкінгу. Також можна скористатися Інтернет-банкінг, адже на сьогоднішній день практично всі банки надають послугу інтернет банкінгу своїм клієнтам - власникам банківських карт.

Якщо карта - зарплатна або студентська (простого рівня) - то в цьому випадку краще звернутися в Банк.


Не підтримують Інтернет оплати: Visa Electron, Mastercard Electronic і Cirrus Maestro. Карти цього класу популярні в якості "зарплатних карток, при цьому надійно працюють в банкоматах і в торгових точках з електронними терміналами оплати.


Для оплати платіжною карткою Visa або MasterCard, виберіть відповідний спосіб оплати (за картками - Visa/MasterCard). Зверніть увагу, що при виборі даного виду оплати (за авіаквитки, автобусні або залізничні квитки) Ви не будете платити ніяких додаткових комісій по обробці даного платежу (Комісія при купівлі квитка - 0%). Ваш банк може встановлювати додаткові комісії, розмір якої залежить від Вашого договору з обслуговування платіжної картки. Про розмірі таких комісій і про причини їх утримання зможе Вам детально відповісти тільки банк, що випустив картку. Номери телефонів Call центру - всі банки вказують на самих платіжних картах.


Visa Classic / MasterCard Standard


Це стандартні платіжні картки, які можуть використовуватися як для платежів з використанням магнітного шару або чіпа, так і для платежів з використанням тільки номера картки.


Для здійснення платежу необхідно правильно вказувати не тільки номер картки і дані картки/власника, але і перевірочний код CVV/CVC з трьох цифр. Код надрукований на вашій карті, але про те, де саме, краще запитати у служби підтримки банку. Платіж без вказівки коду CVV/CVC через Інтернет не можливий.


Незважаючи на те, що платіж карткою цього типу через Інтернет можливий, багато банків закривають таку можливість, з метою уникнути шахрайства, так як платіж, здійснений через Інтернет із зазначенням коду CVV/CVC, оскаржити дуже складно або неможливо.


Успішність попередніх платежів через Інтернет для таких типів карти не означає, що карта може бути використана для оплати будь-яких послуг через Інтернет.


Карти Gold/Platinum - карти з кредитним лімітом


Робота цих карт в Інтернеті не відрізняється від роботи карт звичайного класу (Classic / Standard). Карти з розширеними можливостями зазвичай володіють значним запасом доступних коштів, тому з міркувань безпеки ймовірність проходження обсягу платежу в Інтернеті на розсуд банку може бути встановлена нижче, ніж для звичайної картки.


Серед напоширеніших проблем пов'язаних з електронними платежами можна виділити наступні:

- Еквайринг не обробив процес

- Недостатньо коштів на рахунку

- Перевищено денний ліміт

- Збій процесу (не отримано відгук від банку)

І деякі інші.


Ви можете зателефонувати за номером телефону технічної підтримки або в службу підтримки і задати будь-які питання, що стосуються найбільш зручного способу оплати.