rus ukr eng de

Онлайн-система пошуку рейсів

Квитків: 
Перевірити знижки
поїзд автобус з пересадками
любий
плацкарт
купе
люкс
сидячі
закрыть
любий
економ
бізнес
1-й клас
закрыть
Пошук рейсів
ДОПОМОГА ПРИ КУПІВЛІ НА САЙТІ
СПОСОБИ ОПЛАТИ
Банківською картою Купити в офісі Бронь на
45 хвилин
Заблонювати квиток можна на 45 хвилин для наступної оплати через платіжні термінали або банківською картою на сайті, у розділі - "викуп замовлення"
Для покупки ЖД квитка виберіть:
1. Країну і Місто відправлення
2. Країну і Місто призначення
3. Дату виїзду
Кнопка "Пошук рейсів"
Оберіть місця у вагоні і внесіть дані для оформлення іменного квитка (як в паспорті). Отриманий документ необхідно роздрукувати і обміняти в касі "Укрзалізниці" заздалегідь.


Купити квитки на поїзд онлайн


Квитки на поїзд - купити на сайтіІнтернет-сервіс оперативної покупки квитків на поїзди "Укрзалізниці".Як купити квиток на поїзд через сайт:


1. Виберіть маршрут:

- Місто відправлення,

- Місто прибуття

- І дату відправлення.

Система автоматично виведе варіанти маршрутів проїзду.

Навпроти обраного поїзда - необхідно поставити позначку (точку вибору).

2. Оформіть замовлення і оплатіть:

Оплату залізничних квитків можна провести по банківській платіжній картці через сайт - онлайн.

3. Отримайте підтвердження про покупку квитка

Після оплати замовлених квитків на Ваш e-mail прийде повідомлення про те, що купівля квитка на поїзд пройшла успішно.

У повідомленні буде вказано код який є ідентифікатором Вашого залізничного квитка.

4. Заберіть Ваш квиток

Отримати квитки, куплені на сайті, необхідно в касі "Укрзалізниці".Для отримання квитка на бланку "Укрзалізниці", а також при посадці в поїзд, при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу пасажира.

При відсутності документа касир має право відмовити у видачі проїзного документа.

Посадка в вагон поїзда проводиться тільки при наявності квитка на поїзд у відповідності з офіційно встановленим зразком.

Роздруківка копії електронного квитка документом не є.

Квитки на потяги по Україні - поки оформляються не іменні та без пред'явлення паспорта.Залізничні квитки по Україні


Сервіс продажу залізничних квитків постійно розвивається.

Ми намагаємося запропонувати Вам максимально зручний онлайн сервіс продажу залізничних квитків.

Скоро буде доступне бронювання залізничних квитків, цілодобовий продаж залізничних квитків через Інтернет можливий вже зараз.

Ціни на залізничні квитки (проїзні документи) залежать від рівня комфортності вагона і від величини пасажиропотоку.

Найбільш доступними є квитки в плацкартні вагони.

Квитки на плацкарт, як правило, найдешевші і при мінімальній комфортності пересування цього класу вагонів.

Квитки в плацкартні вагони найбільш популярні і до того ж частіше є в наявності.

Вартість квитків на потяг в купейні вагони трохи дорожча, але має більш високий рівень комфортності.

Ціни на З/Д квитки в купейний вагон - вище, але тим не менш більш популярні для дальніх напрямків і більшого часу в дорозі.

Найбільш висока вартість в "СВ" вагони (спальні вагони).

Купе в СВ вагонах 2-х місцеві, а у вагоні обслуговується 18 пасажирів.


Дані вказані на квитку:

На стандартних бланках залізничних квитків вказується вся необхідна інформація про вашу поїздку з міста в місто.

Обов'язково вказується номер поїзда, номер вагона і номер місця у вагоні, а також клас розміщення, час і дата відправлення і прибуття поїзда.Залізничні квитки в Інтернеті


Можливість замовити більш дешеві залізничні квитки онлайн - заздалегідь дозволяє значно спростити спосіб отримання задізничних квитків для поїздки в потрібному напрямку. Це дозволить заощадити Ваш час і позбавляє Вас від необхідності відстоювати черги в каси, так як куплені квитки необхідно просто обміняти в спец касі без черги. "Гроші та час, по великому рахунку, взаємозамінні".


Переваги залізничного транспорту

Очевидні переваги залізничного транспорту, роблять його найпопулярнішим способом пересування. Крім того, це найбезпечніший вид транспорту, мало що може конкурувати з ним за рівнем забезпечення безпеки під час подорожі, крім цього, низька вартість залізничних квитків робить даний транспорт доступним для всіх.

Додатково для клієнтів пропонується можливість замовити трансфер з міжнародного аеропорту "Бориспіль" до Києва до Центрального залізничного вокзалу Києва та залізничного вокзалу "Південний" або від вокзалу чи аеропорту автобуси в інші міста України, а також трансфер на автобусі, таксі або автомобілі з залізничного вокзалу міста Сімферополя в інші міста Криму.Залізничний транспорт України


Залізничний транспорт України сьогодні виконує значну частину пасажирських перевезень. Добре розвинена мережа залізниць на території України дозволяє власникові залізничного квитка без проблем дістатися в будь-яку точку країни. Головна перевага залізничного транспорту - це, перш за все, відносно низька вартість проїзду, у порівнянні з іншими видами транспорту, що робить його доступним для всіх верств суспільства. Так, середня вартість залізничного квитка для проїзду по території України в плацкартних і купейних вагонах складає: плацкартні квитки від 100 і квитки в купе близько 300 грн. А щоб купити залізничній квиток у вагон класу люкс, доведеться витратити понад 500 грн. Крім того, залізничний транспорт є одним з найбезпечніших видів транспорту і на сьогоднішній день – найднадійніший.Залізниця України постійно вдосконалюється у розвитку сервісів для пасажирів. У цьому році запущено новий швидкісний поїзд Хюндай з Києва у великі обласні центри: у Дніпропетровськ, до Харкова і до Львова. З 2008 року реалізована можливість оплатити квиток на поїзд банківською карткою на сайті в інтернеті. Сайт залізничних квитків в інтернеті - це вже необхідність для будь-якого мандрівника. Сайт залізничних квитків в Україні дозволяє дізнатися, скільки коштує квиток і наявність місць у вагоні, підібрати клас поїзда, клас вагона. Технологія є-квитка поки вимагає проводити обмін оплаченого замовлення квитка на потяг в інтернеті на паперовий квиток суворої звітності. В електронному замовленні залізничних квитків може бути відразу декілька квитків (групове замовлення на поїзд). Замовлення на групу оплачується відразу за всіх пасажирів, потім це замовлення можна поміняти на квитки в касі будь-якій станції, касах попереднього продажу квитків на поїзди далекого прямування, в терміналах самообслуговування на вокзалах. Найбільш дешеві квитки на поїзд - квитки в плацкартному вагоні - теж доступні в інтернеті, що дуже зручно, тому що можна вибрати сусідні місця у вагоні. Можливість самостійно вибрати поруч нижнє місце для дітей і в одному купе - незаперечна перевага розвитку сервісу! Постільна білизна тепер завжди включено у вартість і купейного та плацкартного квитка в українських поїздах. Поки електронний квиток на поїзд є не іменним, тобто обмін на квиток за індивідуальним кодом квитка може здійснити кожен клієнт, і при цьому йому не потрібен паспорт при покупці квитка на поїзд в Україні. Перевезення населення залізничним транспортом - це ще й важлива соціальна задача, тому в зимовий період є знижки для дітей, учнів, студентів на квиток на поїзд. Знижки на квиток на поїзд для деяких категорій пасажирів досягають 100%. Вартість проїзду поїздом складається з вартості плацкарту (базова вартість перевезення), страховки на поїздку поїздом, додаткової вартості класу обслуговування, комфортності, додаткових сервісів і зборів за продаж. Підсумкова ціна на квиток на потяг може бути різна на одному і тому ж маршруті, поїзді і навіть вагоні.Центральний залізничний вокзал


Центральний залізничний вокзал Києва - "Київ-Пасажирський" є одним з найбільших вокзалів України. Вокзал функціонує з 1870 року і сьогодні включає в себе будівлі Центрального, Південного та Приміського вокзалів, а також, локомотивне і вагоноремонтне депо. Центральний вокзал у Києві це також і найбільший пасажирський термінал України, біля якого можна пересісти на міжміські автобуси і доїхати до більшості міст України. У касах центрального вокзалу пасажири мають можливість купити квиток на поїзд в будь-яку область України і ближнього зарубіжжя. У всіх терміналах центральної залізничної станції є каси, в яких можна обміняти електронний квиток на поїзд на звичайний квиток.Залізничні квитки на потяг Київ - Львів


Залізничний рейс з Києва до Львова є головним залізничним сполученням між столицею України і західними регіонами країни. Так як Львів, по праву, вважається культурною столицею Західної України, залізничні квитки Київ - Львів користуються особливим попитом серед туристів. Протяжність залізничного маршруту з Києва до Львова складає 572 кілометри, що відповідає 13 годинам в дорозі пасажирським нічним поїздом. На зимовий сезон вже можна купити залізничні квитки Київ - Львів на швидкісній фірмовий поїзд, і дістатися до Львова всього за 5 годин. Квитки на Західний експрес Київ - Львів можна купити прямо на сайті в різних класах обслуговування і далі доїхати на гірськолижних курортів у Львівську, Закарпатську та в Івано-Франківську області. Зручність перевезення поїздом - це місце для розміщення лижного та гірськолижного спорядження. Перевезення багажу понад 20 кг на людину, вважається наднормативним багажем і оплачується додатково.

Для різних категорій пасажирів, яким необхідно доїхати потягом з Києва до Львова, є різні варіанти вартості, швидкості і сервісу поїздки протягом дня і ночі.

Швидкісний потяг і західний експрес між Києвом і Львовом користуються попитом у ділових людей - ця категорія бронює квитки "в останній момент". Важливим фактором для них є комфорт, швидкість, клас вагона. Купейний квиток на рейсі Київ - Львів коштує близько 165 гривень, на швидкому і фірмовому поїзді від 170 до 240 гривень. Критеріям ділових людей відповідає перевезення швидкісним експресом. В експресі немає лежачих місць - тільки "сидячі". Місця в західному експресі є трьох класів. У поїздах експрес вартість квитків дорожче майже в два рази, ніж у пасажирських поїздах.

Пасажири, що їдуть на відпочинок і лікування з Києва в Трускавець, Моршин, шукають, як правило, найдешевший квиток на пасажирський поїзд. Нижнє місце в купе поїзда краще забронювати заздалегідь, якщо їдуть діти і літні люди. Вартість нижнього місця плацкартного вагону до Львова становить близько 100 грн в залежності від поїзда.Залізничні квитки на потяг Київ - Одеса


Щодня з Києва до Одеси здійснюється відправлення більше 10 поїздів. Це і прямі потяги Київ – Одеса, і минаючі.

Графік руху поїздів між столицею України Києвом і Одесою - Південною Пальмірою України:
123 К поїзд Київ - Одеса: відправлення з Києва - 8:09, прибуття до Одеси 19:49, ціна плацкартного квитка на поїзд від 92 гривень. Купейний квиток до Одеси з Києва коштує 180 грн.


Поїзд 009 Ш з Київського Центрального залізничного вокзалу з прибуттям на Центральний залізничний вокзал Одеси о 23:00, відповідно час відправлення з Києва о 14:40, вартість квитка в плацкарті на поїзд до Одеси від 93 гривень;

Пасажирський поїзд 105 К з Києва до Одеси: щоденне вечірнє відправлення о 22:05, прибуття поїзда до Одеси вранці о 08:50, вартість плацкарта від 91 грн. Квиток в купе можна купити за 185 грн, а квиток класу люкс обійдеться в 400 грн. Нічним пасажирським Київським поїздом 105К комфортно і економно можна доїхати до Одеси, провівши ніч у поїзді, а приїхати вранці, що дозволяє зробити всі намічені на день справи.


Час у дорозі швидкого поїзда Київ - Одеса становить 8 годин 20 хв, але пасажирський поїзд між Києвом та Одесою перебуває в дорозі близько 11 годин - це як правило нічний поїзд Одеса-Київ. У пасажирському потязі ціна квитків на поїзд дешевше, ніж в недалекому або фірмовому. Так найдешевший квиток на поїзд в Одесу в плацкартному вагоні коштує 85 грн., При цьому ціна квитка на потяг плацкарті включає вартість постільної білизни.


Купити квитки на минаючі поїзди через центральний вокзал Києва до Одеси можна за кілька годин до прибуття поїзда. Тому при плануванні поїздки поїздом до Одеси краще зробити попереднє бронювання квитків. Попередній продаж квитків на поїзди в Одесу відкривається за 45 і за 60 днів. Маршрут поїзда Київ - Одеса проходить із зупинками через Фастів, Жмеринку, Вінницю, Котовськ і деякі інші міста, але без зупинок.Залізничні квитки на поїзд Київ - Донецьк


Відстань між індустріальною столицею України Донецьком і Києвом становить 744 км. Між Києвом і Донецьком літають літаки, є регулярні автобусні рейси, їздять швидкісні та пасажирські поїзди і курсують експреси - сучасні швидкісні поїзди та електрички.


Найбільш комфортно і економно можна доїхати з Києва в Донецьк поїздом який відправляється з центрального Київського вокзалу "Київ-Пасажирський".


Так, минаючий фірмовий швидкий поїзд Київ - Маріуполь довезе до Донецька за 12 годин 49 хвилин. Відправлення поїзда з Києва - Пасажирського о 17.15, прибуття до Донецька о 06.04. Нічний потяг Київ - Донецьк 084К зручний вечірнім відправленням і ранковим прибуттям. Купити квитки на потяг Донецьк - Київ в Інтернеті в плацкартний вагон можна за ціною - 105 гривень, місце в купе між Києвом і Донецьком коштує близько 130 - 180 грн.

Прямий швидкий фірмовий поїзд № 083 К відправляється з Києва о 19:49 і прибуває на наступний день в Донецьк у 8:01 ранку. Найдешевший плацкартний квиток на поїзд до Донецька коштує близько 75 грн.

Між Києвом і Донецьком виконуються рейси 154 О і 152 К швидкісними поїздами Хьюндай. Потяги доставляють пасажирів з Києва до Донецька за 06 годин 40 хвилин. У вагонах експресів є 1 і 2 місцеві сидячі класи, при цьому, забронювати квиток сидячого місця 1 класу і після оплатити можливо за 422 гривні, а 2 класу за 286 гривень можна безкоштовно на сайті. При викупі заброньованих квитків, комісія банку з вартості квитка для пасажира не стягується.

Дізнатися у який час відправляється поїзд до Донецька восени або взимку - можна також в онлайн системі при бронюванні квитків і при цьому буде доступна карта пасажиро-місць, де можна наочно бачити зайнятість вагонів на певну дату, що особливо важливо на свята Новий рік та Різдво.Потяги і діапазон цін на квитки складів Київ - Сімферополь


Особливою популярністю у жителів Києва цілий рік користуються потяги до Криму. Кількість потягів зі столиці України до столиці Автономної Республіки Крим є різним в різні пори року. Влітку запускаються додаткові поїзди, збільшується кількість поїздів, що проходять через Київ до Сімферополя. Перший поїзд 040К відправляється з Київ-Пас в 12:59 і прибуває в Сімферополь-пас в 4:25 ранку наступного дня, час у дорозі швидкого фірмового поїзда 040К становить 15 годин 26 хвилин. Повний маршрут прямування поїзда 040К з транзитними (що проходять) станціями: Київ-Сімферополь-Севастополь. Ціна місця в плацкартному вагоні становить 105 гривень, у купе - 176 грн. Наступний поїзд (пасажирський поїзд 146Ш) з Києва відправляється о 16:35 і прибуває в Сімферополь о 10:25. На цей поїзд продаються найдешевші квитки до Сімферополя, так вартість квитка в плацкарт складає всього 84 гривні. Ще один швидкий поїзд 028К Київ-Сімферополь відправляється в 17:55 і прибуває о 09:30. Найшвидший поїзд між Києвом і Сімферополем їде в дорозі 13 годин 54 хвилини - це потяг 028К, квитки на цей поїзд дорожче, так як по відправленню і прибуттю орієнтований на ділових людей і пасажирів, які цінують комфорт і швидкість. Ціна квитка у вагоні класу люкс цього поїзда - 717 грн. Найпізніший з Києва відправляється о 22:07, поїзд номер 282Л - цей склад прибуває на Центральний залізничний вокзал Сімферополя в денний час, а точніше в 14:41.


Враховуючи високий попит на пасажирські перевезення поїздами в Крим, попереднє бронювання та продаж квитків відкривається за 60 днів. Квитки на минаючі поїзди через Київ і далі в Крим, можливо придбати за 12 годин до відправлення в касах попереднього продажу і в касах залізничного вокзалу Києва.Залізничні квитки Київ-Луганськ


Луганськ - один з найбільших транспортних вузлів України. Дуже добре розвинене залізничне сполучення міст України з Луганськом.

Природно, найбільшою популярністю користуються залізничні рейси з Луганська до Києва і назад: зі столиці - в Луганськ. За цим напрямком ходять відразу три поїзди.

Перший (поїзд № 126) відправляється з Києва о 11:07 і прибуває в 6:17 наступного дня. Такий довгий час у дорозі обумовлений великою кількістю зупинок на проміжних станціях. Поїзд № 126 робить на своєму шляху зупинки в Борисполі (11:41), Гребінці (13:07), Миргороді (15:03), Полтаві (16:35), Харкові (19:32), Рубіжному (1:26), Первомайську (3:29) і багатьох інших містах.

Другим потягом сполученням Київ-Луганськ є рейс № 20. Даний рейс відправляється з Києва о 17:09, а в Луганськ прибуває в 7:22 наступного дня. Таким чином, час у дорозі складає трохи більше 14 годин. Ціна квитків починається від 102 гривень. Також, ціни можуть змінюватися (незначно) залежно від днів тижня (в п'ятницю та неділю - дорожче, у вівторок і середу - дешевше).

Третій поїзд Луганськ-Київ - це рейс № 134, що відправляється о 19:20 з Києва і прибуває в Луганськ в 11:18 наступного дня. Час у дорозі становить 16 годин. Даний рейс слід через Лубни (22:31), Красноград (3:58), Лозову (5:28), Слов'янськ (7:12), Краматорськ (7:33) і інші міста. Квитки на цей рейс коштують приблизно 100 гривень за плацкарт (трохи змінюються ціни, в залежності від днів тижня) і приблизно 230 гривень за купе.

Забронювати квитки на потяги з Києва до Луганська онлайн можна на сайті. При викупі квитків, які ви вирішили замовити на нашому сайті, в касах залізничних вокзалів жодних доплат не потрібно. Таким чином, через наш сайт ви маєте можливість купити квитки на потяг з Києва до Луганська через Інтернет за максимально низькими цінами.


Залізничні квитки Київ-Тернопіль


Тернопіль - адміністративний центр Тернопільської області, а також її культурний, економічний, і природно транспортний центр. Квитки на потяг з Києва до Тернополя і назад онлайн користуються величезною популярністю, тому на даному напрямку ходять одразу кілька поїздів.


Дістатися потягом від Києва до Тернополя можна як поїздами внутрішнього призначення, так і міжнародними рейсами. Внутрішньоукраїнські рейси здійснюються поїздами № 219 Київ-Івано-Франківськ (відправлення в 00:07, прибуття в Тернопіль о 07:55), № 553 Київ-Чернівці (відправлення в 00:28, прибуття в Тернопіль о 08:10), № 117 Київ-Чернівці (відправлення з Києва о 18:31, прибуття до Тернополя о 01:24), а також поїздами № 081 Київ-Ужгород, № 207 Київ-Львів, № 134 Луганськ-Трускавець і поїздом № 007 Київ-Чоп.


Міжнародні потяги, на яких можна дістатися до Тернополя з Києва якщо купити квитки на поїзд онлайн, це рейси Москва-Софія, Мінськ-Софія, Москва-Будапешт, Москва-Ужгород, Москва-Львів та інші.


Уточнити, яка ціна квитків на потяг з Києва до Тернополя можна на сайті, тут же знаходиться інформація щодо наявності вільних місць, точного розкладу поїздів Тернопіль-Київ і назад, а також відомості з приводу того, як забронювати і купити квитки на поїзд онлайн, як на поїзди по Україні, так і в Росію.


Квитки на потяги Київ-Дніпропетровськ


Дніпропетровськ - важливий економічний центр України. Також, Дніпропетровськ є одним з найбільших транспортних центрів країни. І зовсім не дивно, що одним з найпопулярніших напрямків у даному регіоні є лінія поїзда Дніпропетровськ-Київ. Більшість пасажирів вважають за краще купувати квитки на потяг Дніпропетровськ-Київ онлайн заздалегідь.


Між Києвом і Дніпропетровськом ходять одразу кілька поїздів. Це і рейс № 165 (відправлення в 14:57, прибуття до Дніпропетровська о 22:06), і № 166 (16:04 - 22:06), і № 080 (23:08 - 6:57). Також по даному напрямку здійснюють рух ряд поїздів, що проходять: Київ-Севастополь, Жмеринка-Євпаторія, Київ-Маріуполь, Київ-Донецьк і деякі інші. Що стосується міжнародних рейсів, то через Київ і Дніпропетровськ проходять потяги Київ-Анапа, і Київ-Кисловодськ. Таким чином, дістатися на поїзді з Києва до Дніпропетровська просто і дешево, потрібно лише купити квиток на поїзд Київ-Дніпропетровськ онлайн.


Ціни на квитки в поїзд зазвичай значно нижче, ніж на автобус і, тим більше, літак, особливо якщо купити залізничні квитки через Інтернет.


Точний розклад руху потягів за маршрутом Київ-Дніпропетровськ, наявність вільних місць, ціни квитків на поїзди та інші питання можна уточняти на сайті.

ßíäåêñ.Ìåòðèêà